Wpis z mikrobloga

@caru: jak poszedłeś na 1 wizyte to tylko konsultacja czy od razu coś więcej? Bo widzę u nich pakiet preortodontyczny i zwykłą wizytę i się zastanawiam jak to organizacyjnie wygląda
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Najpierw zwykła wizyta w celu konsultacji, potem kolejna wizyta z sesją fotograficzną i przygotowaniem do założenia aparatu (chyba to właśnie ten pakiet preortodontyczny).
  • Odpowiedz
Pakiet preortodontyczny 1000, aparat tradycyjny (luki góra i dół) 5000, wizyty kontrolne od 150 do 300 zł (w zależności czy wymieniane są luki) + higienizacja 600 zł po 6 mies.
  • Odpowiedz
@caru: aha no i najczęściej usuwa się wcześniej górne ósemki, ale nie wiem od czego to zależy - być może od ich stanu. Wcześniej robiłem zęby w Chillident i tam mi doradzili usunięcie bo były w słabym stanie a ich leczenie jest długie i drogie. Koszt 600 zł z tego co pamietam.
  • Odpowiedz
@caru: to mój stomatolog mówił, że właśnie najfajniej się je leczy - a są potrzebne bo jak kiedyś coś się wydarzy to można protezę na nich zamocować. Bez nich często sprawa jest juz przegrana. Nie wiem czy to prawda bo jak widac co stomatolog to obyczaj.
  • Odpowiedz
Wiele razy spotykając kogoś w towarzystwie kto tez ma aparat słyszę pytanie „ósemki miałeś wyrwane?”, więc chyba jest to powszechna czynność ale wiadomo - nie jestem ekspertem wiec nie bede się wymądrzał :P
  • Odpowiedz