Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W tym roku mam pierwsze "swoje" święta z różowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo, że wpadniemy do rodzinki, ale wreszcie możemy urządzić je jak chcemy pod siebie. Z mojej strony idzie ZYWA choinka bo u mnie w domu zawsze sztuczna bywa, masa ozdób bo je kochamy, jakieś wypieki (pierniczki czy coś xd u mnie w domu czegoś takiego nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Macie jakiś must have świąteczny? Ozdoby, wypieki, coś bez czegoś święta to nie święta.

Jakieś swoje tradycję z 2 połówkami?

#swieta #zwiazki
  • 7
@porterhouse no to standard. Zmiana budzika na nutę świąteczna i #!$%@? playlisty świątecznej. Oczywiście muszą być POTEŻNE MANDARYNKI. Trzeba je jeść aż się palce od obierania nie zrobią żółte ( ͡º ͜ʖ͡º). Potem drugiego święta odwyk i zmiana na nuty klubowe by wprowadzić się w nastrój sylwestrowy. Jeszcze możesz kupić takie mini czapki Mikołaja by zawiesić na klamkach i innych głupich miejscach :D ah i jeszcze airwick
@porterhouse: Tradycji jeszcze nie mamy, ale konieczne są zapachowe świeczki oraz ozdobienie mieszkania świątecznymi akcentami. Jeśli chodzi o piernik to polecam zrobić prawdziwy, taki który dojrzewa kilka tygodni w zimnym.