Wpis z mikrobloga

@potok555: bez terapii i osrodka zamknietego jest ciezko. jednakze w osrodku i na terapii jest jeszcze ciezej. poprostu musisz chciec sie zmienic. warto zainwestowac troche hajsu by wytrzezwiec bo to potem procentuje choc czasem hajs i szczere checi niewystarczaja i ludzie placac grube siano i zaporzyczajac sie bym moc isc do osrodka wracaja do nalogow. takze osrodek i terapia niegwarantuje 100 % sukcesow. jak masz kogos kto Cie wspiera jest o
@potok555: z tego co wiem sa tez osrodki darmowe jak monar i inne na nfz. w prywatnych jest lzej ale to ze zaplacisz nie gwarantuje tego ze Ci sie uda utrzymac trzezwosc. sprobuj gdzies na nfz czy to monar czy to szpitale z oddzialami dla uzaleznionych i terapiami. pojdziesz, poznasz ludzi i sie przekonasz. zobaczysz jak to jest na terapii i czy odnajdziesz sile w sobie by moc terapie skonczyc i
@potok555: jak chvesz sprobowac samemu to musisz zerwac z dotychacowym zyciem. zmieniasz wszystko. zmieniasz to co teraz lubisz np. jesli lubisz spac do pozna to zmieniasz to na wczesne wstawanie, jesli sie niewysypiasz to idziesz wczesniej spac. jesli lubisz fast foody to zmieniasz to na diete lekkostrawna, rozumiesz? bo wszystko to co teraz lubisz prowadzi cie do cpania. musisz wyjsc ze swojej strefy komfortu i zaczac od siebie wymagac. zmieniasz prace
@potok555: niepolecam zastepowac cpania lekami bo leki to nic innego jak legalne cpanie. wdupisz sie w krzyzowke i beda miksy cpanie, leki, alko. takie combo. niema latwej drogi wyjscia z uzaleznienia ale jak sie chce to wszystko mozna osiagnac.
@elvlad: Od jakiś 2-3 tygodni męczy mnie bezsenność. Zasypiam albo rano, albo po zarzuceniu klona. Rzadko kiedy uda mi się zasnąć normalnie.
25 mam umówioną wizyte u psychiatry, zobaczymy co dalej. Wstępnie podejrzewam dwubiegunówke.