Wpis z mikrobloga

Mireczki Moje Kochane

Uważam że ostatnio coś za dużo dzieci poniżej 18 roku życia gra w CS GO i strasznie kampią sekunda i rasz, po rusku to standard nie natknąłem się na polaka

Ale nadal pozostaje wierny CS 1.6 i tylko w tą wersje potrafie grać, pamiętam skrót klawiszowy B-8-4 B-8-3 B-8-5 B-1-4 B-4-3
czyli na wybuchający , oślepiający i smoke oraz na kałach i m4
Przyszła mi dzisiaj myszka Genesis Xenon 330 i już ją ustawiłem w programie jak trzeba, nawet się zbiera można powiedzieć.

Jeszcze jak miałem pierwszy komputer na Core 2 Duo i unosił gry najnowsze na rok 2010-2011 to grałem w CS Source

A jakie wy macie wspomnienia z CS-1.6?

#nostalgia #staregry #cs16 #csgo #oldgames #core2duo #rok2011
Own3d_23 - Mireczki Moje Kochane

Uważam że ostatnio coś za dużo dzieci poniżej 18 ...

źródło: comment_1638400023fJEyxFRPT6obHPmiNJGHcj.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Own3d_23 i odpalanie Hamachi, żeby tylko dało się pograć jakoś a i tak zawsze komuś wywalało i nie działało. Grane było na Athlonie XP + R9200, wiadomo, ustawienia na minimum i jazda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Own3d_23: źle kupujesz.
Najpierw broń, amunicja
A jak zostanie to ewentualnie jakieś kamizelki i granaty. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Eh te momenty za gówniaka że nie umiałem tak szybko liczyć i kupowałem broń ale bez amunicji xd albo jakis missclicj
  • Odpowiedz
Uważam że ostatnio coś za dużo dzieci poniżej 18 roku życia gra w CS GO i strasznie kampią sekunda i rasz, po rusku to standard nie natknąłem się na polaka


@Own3d_23: Ja tak nie mam, ale i tak szanuje za 1.6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jakie wy macie wspomnienia z CS-1.6?


Zaj#biste. Przez lata nazbierało sie 4k godzin xD. Nawet na imprezie jedna grupa chlała w
  • Odpowiedz
  • 0
Brat był w 6 klasie podstawówki a ja w 3 klasie i miałem jeszcze popołudniowe zmiany i rano przed moją szkołą brat wpadał pykać rundkę w Source
  • Odpowiedz
@Own3d_23: moderator i techniczny paru sieci. Napisałem sporo pluginów zrobiłem sporo modów. Wieczorami wchodziłem na FTP serwerów i przeglądałem logi chatu (całość zapisywała mi się w plikach HTML - czytałem sprawdzałem czy coś ludziom się nie podoba czy coś jest nadużywane czy zepsute). Robiłem balans na serwerach z modami (głównie COD i zombie mod). Przykładowo zmniejszyłem silnikowy model postaci w zombie mod tak żeby nie można było zarażać przez ściany (sufity).
  • Odpowiedz
@Aczo: nie wiem czy zauwazyles, ale amxx i to co w ogole da sie zrobic na silniku goldsource jest strasznie ograniczone, całe szczęście do amxx da się jeszcze moduły własne dodawać jak chce się robić coś niestandardowo, ale dalej pozostają limitacje silnika jak limit obiektów albo ze trzeba miec malo polygonow na modelach bo gra nie wyrobi i inne takie. Sam kiedyś optymalizowałem zestaw pluginów stricte estetycznych typu wyswietlanie kasy nad
  • Odpowiedz
@Morritz: strasznie ograniczony to wiem. Z tego co pamiętam były 4 kanały wyświetlania wiadomości i sposobu renderowania (widoczność obiektu, glow). Byłem w pełni świadom ograniczeń silnika i serwerów dlatego też była opcja sprawdzenia ile razy dana funkcja była wywołana w danej rundzie (z tego co pamiętam wystarczyło podmienić jeden plik na serwerze i dodać plugin tak żeby całość się zapisywała).

W kwestii "sztucznej inteligencji" to raczej były zakodowane zachowania nie bazujące
  • Odpowiedz