Wpis z mikrobloga

#mma #k1 #kickboxing

W piątkowy wieczór (8 listopada) na małej arenie na moskiewskich Łużnikach odbędzie się gala Legend Fighting Show 2: Invasion – impreza zapowiadana jako najważniejsze wydarzenie jesieni w rosyjskim MMA. Raczkujący „stoliczni” promotorzy z Legendy nie zawiedli swoich fanów i podczas świetnie obsadzonej ich drugiej gali zobaczymy w sumie dziewięć pojedynków – trzy walki w formule MMA i sześć starć na zasadach K-1, w tym czteroosobowy turniej. Jedyne, co może nieco martwić szersze grono użytkowników MMARocks.pl, to zdecydowanie zbyt mała ilość walk w naszej przewodniej formule. Swojego głosu podczas gali użyczy znana z PRIDE – Lenne Hardt.

Data: 8 listopada 2013

Miejsce: Łużniki, Moskwa, Rosja

Transmisja: Rossija-2

Walka wieczoru:

Open: Alexey Oleinik (47-9-1) vs. Mirko "Cro Cop" Filipovic (28-10-2) (MMA)

Główna karta:

Open: Badr Hari (101-12) vs. Alexei Ignashov (84-20) (MMA)

77 kg: Paul Daley (33-12-2) vs. Alexander Yakovlev (20-4-1) (MMA)

Finał turnieju K-1 w kat. ciężkiej

93 kg: Sahak Parparyan/Pavel Zhuravlev vs. Zabit Samedov/Melvin Manhoef (K-1)

Półfinały turnieju K-1 w kat. ciężkiej

93 kg: Sahak Parparyan (48-9-5) vs. Pavel Zhuravlev (60-9-1) (K-1)

93 kg: Zabit Samedov (77-11-1) vs. Melvin Manhoef (37-10) (K-1)

77 kg: Eduard Vartanyan (2-1) vs. Florent Betorangal (14-7) (MMA)

70 kg: Chingiz Allazov (20-0) vs. Warren Stevelmans (58-18-4) (MMA)

93 kg: Andrei Stoica (31-4) vs. Agron Preteni (15-1) (MMA)
FapinoTrololo - #mma #k1 #kickboxing 

W piątkowy wieczór (8 listopada) na małej aren...

źródło: comment_CxWCJqEbuNYVA5uU9SPPuXiGJZupWDM4.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@FapinoTrololo: k1 pamiętam z eurosportu jak były pokazywane te pierwsze gale k1 max itp. Także będzie ciekawie, podobna gala była rok temu o ile dobrze pamiętam w Japonii w sylwestra i było spoko :)
  • Odpowiedz
@Kajetan8: Ignashov kiedyś był przechu... kozakiem w K1 bez kitu moj ulubiony zawodnik swego czasu. Potem zdaje się kontuzja niestety i nigdy nie wrócił do dawnej formy
  • Odpowiedz
@jordanos: Ja miałem to szczęście że K1 zacząłem oglądać chwilę przed dominacją Schillta. Ba nawet pamiętam jak walczył z Michaelem McDonaldem i ten pod koniec walki podskoczył po prostu w górę i wpakował mu prostego na twarz:) Pierwszy turniej który oglądałem na Eurosporcie to GP 2002 od czasu ktorego nie lubię Ernesto Hoosta:) Obecnie praktycznie nie śledzę K1 czy też ogólnie stójkowych sportów walki
  • Odpowiedz