Wpis z mikrobloga

Lewaki: Żądamy legalnej aborcji bo moje ciało moja sprawa i żądamy obowiązkowych szczepień bo to odpowiedzialność społeczna. Co? Nie chcesz się szczepić bo Twoje ciało Twoja sprawa? Do pierdla go!

Prawaki: Szczepienia dla chętnych, niech każdy sam zdecyduje jako wolny człowiek. Chcesz jako wolny człowiek zdecydować się na aborcje? Nie ma mowy! Powinnaś bohatersko poświęcić się dla społeczeństwa

Taki obraz wasz we wszystkim
#bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 8
  • Odpowiedz
@xionze: Ale aborcja powoduje że będzie mniej podatników w przyszłości więc też jest szkodliwa dla społeczeństwa. Palenie też zabija mase osób, też zatyka służbe zdrowia a jakoś nie widze żeby ktoś walczył żeby palenie nie było legalne
  • Odpowiedz
@ZyjeSobieMarcin:

Z jednej strony mówisz że zmuszanie jednostek do szczepień w imię dobra społeczeństwa jest złe (czyli państwo jest dla obywatela, a nie obywatel dla państwa), żeby zaraz powiedzieć, że aborcja jest zła bo jest mniej niewolników płacących podatki dla państwa (czyli obywatel jest dla państwa, a nie państwo dla obywatela)

Zdecyduj się
  • Odpowiedz
@yummy157: Nigdzie nie pisze że zmuszanie jednostek do szczepień jest złe, to do góry to nie są moje poglądy tylko wykluczajace się poglądy typowych lewaków i prawaków żeby pokazać im że nic się od siebie nie różnią, po prostu dobierają argumenty pod to co im pasuje. Ale ładnie umiesz dobierać słowa. Argument opisuje fakt że tak jak my teraz płacimy podatki na emerytury emerytów tak ktoś na nasze tez będzie musiał
  • Odpowiedz