Wpis z mikrobloga

Wczoraj wypłaciłem kilkadziesiąt tysi z binance p2p i zostały mi zablokowane przelewy wychodzące, gdy zadzwoniłem do banku żeby wyjaśnić sprawę to automat powiedział mi że w przypadku zablokowanych przelewów mam czekać na telefon a dzisiaj nie mogę się zalogować na konto mimo że na 100% login i hasło jest OK. Ktoś miał podobną sytuację żeby tak od razu blokowali dostęp do konta?
#kryptowaluty #binance #pkobp
Instynkt - Wczoraj wypłaciłem kilkadziesiąt tysi z binance p2p i zostały mi zablokowa...

źródło: comment_16383511503A1AOPxuv8bZmIDpJxvUpZ.jpg

Pobierz
  • 43
@wizjaprzyszlosci: twój może i tak. Ja sobie żyje w kraju gdzie jest całkiem elegancko.
Ps: zgłoś się do mafii z tym swoim super sposobem na pranie hajsu. Bo oni #!$%@? do tego często używają krypto i płacą podatki a tak by tobie dali 100k i po wypraniu twoim super sposobem by nadal mieli 100k. ew jakieś małe fee na cziperki dla ciebie xd
@CzulyTomasz: To nie są trudności. To jest narzucony na bank obowiązek ścisłej kontroli takich sytuacji.
Weź kredyt i wykonaj natychmiastowe przelewy jak tylko kapitał wpadnie na konto - od razu blokada.
Weź wykonaj 5 transakcji na giełdzie zagranicznej przy użyciu karty - od razu blokada.
Dzięki temu bank nie traci klientów i chroni środki jakie ma na funduszu do odszkodowań dla idiotów którzy dali się okraść.
@WhiskeyIHaze sorki ze pytam tutaj, w dodatku do postu z przed tygodnia, ale wiesz może do jakich kwot przelewając p2p z binance na pko nie martwic sie o us? JesCze nie wyplacalem nigdy i nawet nie wiem jak rozliczyć cos takiego, czy do jakiejs kwoty us nie sprawdza czy raczej kazda transakcja powinna byc opodatkowana?