Wpis z mikrobloga

Wczoraj wypłaciłem kilkadziesiąt tysi z binance p2p i zostały mi zablokowane przelewy wychodzące, gdy zadzwoniłem do banku żeby wyjaśnić sprawę to automat powiedział mi że w przypadku zablokowanych przelewów mam czekać na telefon a dzisiaj nie mogę się zalogować na konto mimo że na 100% login i hasło jest OK. Ktoś miał podobną sytuację żeby tak od razu blokowali dostęp do konta?
#kryptowaluty #binance #pkobp
Instynkt - Wczoraj wypłaciłem kilkadziesiąt tysi z binance p2p i zostały mi zablokowa...

źródło: comment_16383511503A1AOPxuv8bZmIDpJxvUpZ.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
Ja miałem taką sytuacje w PKO. Babka mi powiedziała, że bank wykrył złośliwe oprogramowanie na urządzeniu, z którego się logowałem i zablokowali konto. W moim przypadku rozwiązało się to tak, że zadzwonili do mnie i przeprowadzili telefonicznie kilkustopniową weryfikacje na podstawie moich danych, które podawałem przy tworzeniu konta. Po jakichś 15 minutach po rozmowie mogłem już się normalnie zalogować.
  • Odpowiedz
@sovas: wypłacałeś p2p czy na kartę? i powiesz coś więcej jak to z mbankiem wyszło? bo również tam mam konto i byłyby to cenne info ;)
  • Odpowiedz
wiadomo, lepiej zaplacic podatek


@wizjaprzyszlosci: no tak lepiej wypłacić sobie 100k pln, zapłcić w kantorze 3,5% a potem podatek.
Bo to, że wypłacasz sobie drobne na cziperki i monstera to może us się nie zainteresuje. Ale jak wypłacasz konkretny hajs i kupujesz za to samochód albo dom/mieszkanie to us się i tak zapyta skąd masz pieniądze.
Nie wiecie jak działa system podatkowy i us a doradzacie ludziom w tej kwestii (
  • Odpowiedz
@wizjaprzyszlosci: chłopie da się coś wypłacić tak, żeby nikt nie wiedział i to jest proste jak drut.
Powiedz mi jak chcesz kupić nieruchomość o wartości 500k albo samochód za 200k tak, żeby us nie przyszedł na kontrole? xd to z ciebie typie i każdy obracający większym hajsem ci to potwierdzi a ty sobie wypłacaj w bitomacie 500pln na cziperki i udawaj mądrego
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze ty mi pisz ze wyplacam na cziperki a sam sie pytaj publicznie jak idiota jak wyprac pieniadze xD juz lepiej zaplac ten podatek i z usmiechem oddaj 1/4 zarobionych pieniedzy dla zlodziei. nic ci nie powiem jak sam umiesz zarobic to znaczy ze jestes tez w stanie wymyslic jak to zrobic
  • Odpowiedz
@wizjaprzyszlosci: xd nic nie powiesz bo #!$%@? wiesz. jeszcze z praniem hajsu mi wyjeżdżaj teoretyku. Podatki się płaci w kraju w którym mieszkasz jełopku i robi się to bo chcesz, żeby to państwo nie było zbudowane z kartonów i gówna.
  • Odpowiedz