Wpis z mikrobloga

Co za patologia, zatrzymałem się na czasach gdy empik normalnie realizował zamówienia, ale ostatnio postanowiłem kupić mamie telefon na święta bo miałem do wykorzystania bon w empiku i strasznie się zawiodłem. Teraz po sprawdzeniu tagu widzę że nie tylko ja. Zamówienie opłaciłem, oni potwierdzili, wysyłka niby w 24h, minęło już 8 dni. Maile nic nie dają, raz mówią że wyślą, raz że muszą zaczekać bo nie ma na magazynie, kontakt na messengerze jeszcze gorszy, oczywiście proponują anulowanie zamówienia i gdyby nie bon to bym to dawno anulował. Proponowałem im nawet wysyłkę w innym kolorze lub innego pokrewnego modelu to mnie zlewają. Czyli zapłaciłeś nam za produkt, ale se na niego poczekasz, sami nie wiemy ile XD Mirki, można coś z tym zrobić, ma ktoś jakiś skuteczniejszy sposób na walkę z nimi?
#empik
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Poleszuk: Jedno pytanie, kupowałeś od empiku empiku czy od jakiegoś Janusza wystawiającego się na platformie empik? Bo od dawna empik ma aspiracje do bycia Amazonem i masa Januszy tam sprzedaje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poleszuk: Aj to naprawdę nie zazdroszczę Mireczku, bo chwilę wątpiłem czy nie miałeś pecha i nieświadomości żeby się nadziać na Janusza wystawiającego na empiku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz