Wpis z mikrobloga

@przemoks: to zależy kiedy proponujesz. Mnie na przykład irytuje jeśli człowiek nawet ze mną trzech zdań nie wymieni, a już proponuje spotkanie - wychodzi na to, że nie ma ochoty nawet trochę się intelektualnie wysilić, tylko od razu gdzieś mnie wyciąga. A ja mam daleko do najbliższego miasta, więc jeśli to ma być kolejna marna randka, na której od razu się okaże, że nie mamy o czym gadać, to nie
  • Odpowiedz
@przemoks: ja też wychodzę z założenia, że najpierw lepiej popisać ponieważ dowiesz się czy w ogóle masz o czym z tą osobą gadać. Jak pójdziesz na kawę to przecież nie wyjdziesz po 5 min bo wam się gadka nie klei. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przemoks: jak jeszcze korzystałam z tych apek, to bardzo często w ciągu 2-3 dni okazywało się, że typ to debil, tylko wcześniej udawało mu się z tym kryć. Nie zawsze tak było, ale dość często by jednak woleć jednak trochę popisać przed potencjalnym spotkaniem.
  • Odpowiedz
@przemoks: Swojego zmarnowanego czasu. Przez chwilę pisania można zobaczyć czy jest w ogóle sens umawiania się na tą kawę bo jeśli osoby to dwa rożne światy to po prostu szkoda czasu na coś takiego
  • Odpowiedz