Wpis z mikrobloga

#wot Dlaczego jak sie rozwali jakiegoś randomowego fioleta to zaraz pisze ze jestem noobem i wyzywa? Ok mam staty lekkopólśrednie, ale to jest #!$%@? chore. Jeszcze ok wejdzie jakiś kalafior z pół mapy ale koleś wystawił is-7 dupe do okna i dostał 3 buły z przyłożenia.
  • 14
@yaroszek: Bo wotowskie komjuniti jest zdecydowanie jednym z najbardziej toksycznych z jakimi kiedykolwiek miałem do czynienia. Kompetetywna natura tej gry i aktywne zachęcanie do toksycznej "gry pod siebie", nierówności między graczami płacącymi a niepłacącymi, przegięte pojazdy specjalne, rozdawane tylko ściśle określonym grupom = to wszystko naturalnie prowadzi do wykształcenia kultu statystyk, a jak się dasz złapać w tę pułapkę to jest już po tobie, kończysz jako rejdżujący idiota, wyzywający randomowego
@vdr: Dobrze rozumiem, że mi fejmus jutuber chce wmówić że nie ma absolutnie żadnej jakościowej różnicy między takim, nie wiem, ciptejnem, a T110E5?
@mnik1: Oczywiście, że jest ale może go zdobyć każdy gracz, jeśli poświęci na to wystarczająco dużo czasu albo pieniędzy (co według mnie jest słusznie karane), a nie jakieś rozdawanie "ściśle określonym grupom" XD
@sheridan97: Ciptejna każdy gracz może zdobyć, powiadasz? Tego ciptejna, który jest teraz absolutnie nie do zdobycia, a któy był rozdawany ściśle określonym grupom graczy?

@Aldehyd_Glutarowy: Masz możliwość zagrania w pełni wyposażonym Defenderem, w staciu ze stokowym KT?

Coś jeszcze mam tutaj komuś wytłumaczyć? Jeszcze jakieś idiotyczne pytania, wnioski, zażalenia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ciptejna każdy gracz może zdobyć, powiadasz? Tego ciptejna, który jest teraz absolutnie nie do zdobycia, a któy był rozdawany ściśle określonym grupom graczy?

@mnik1: Oczywiście. Przecież ciptejna zdobyły nawet jakieś pokraki z 1000wn8, wystarczyło znaleźć aktywny klan i trochę pograć. Nierówności o których mówisz to jest już przeszłość, tak naprawdę możesz nic nie wydawać i dalej kręcić dobre wyniki z tym co zdobyłeś za darmo. Sam tak w sumie gram już
@mnik1: Mógł go zdobyć każdy, lepiej? Kiedy był rozdawany "ściśle określonym grupom graczy"? Gracze ZDOBYLI go biorąc udział w kampaniach, poświęcając swój czas. Niektórzy poszli na łatwiznę i zapłacili innym, żeby im go zrobili. Chieftain NIGDY NIE BYŁ ROZDAWANY. Skończ #!$%@?ć farmazony.

No popatrz, ja mam ponad 30 premek 8 tieru w grze i połowę, jeśli nie więcej mam za darmo, nie wydając na nie ani złotówki. Była masa maratonów, gdzie
@romek898: I fakt że ciptejna, rzekomo, masowo zdobywały jakieś pokraki z 1000wn8, ma być odpowiedzią... na co, dokładnie? Że to najlepszy czołg w grze, którego podaż została sztucznie ograniczona? Odniesiesz się jakoś do tego faktu, czy dalej będziemy smęcić jak to "każdy mógł go zdobyć", mimo że nawet ten argument jest oczywistą bzdurą?

@sheridan97: Ziomek, po pierwsze to ochłoń, po drugie to byłbym wdzięczny gdybyś zaczął dyskutować z tym
@mnik1: Myślałem, że jakieś tam pojęcie o tej grze masz, bo czasami pisałeś z sensem w tych swoich litaniach pod wpisami. Tutaj pokazałeś, że byłem w błędzie. Nie mam czasu, ani ochoty pisać z osobą, do której nic nie dociera. Leć na czarno.
Piszesz takie bzdury, że aż szkoda odpisywać.

przegięte pojazdy specjalne, rozdawane tylko ściśle określonym grupom


@mnik1: Rozdawane? CO? A kto jest ROZDAWAŁ i ZA CO?

A celowo nie wspominam tutaj o przegiętych czołgach premium - bo to już jest skrajny przypadek P2W, gdzie za realną kasę możesz dostać coś co jest po prostu LEPSZE od wszystkiego


@mnik1: Wiesz jakie są lepsze czołgi od ósemek premium? Dziewiątki.... drzewkowe... nieźle nie?

Masz