Wpis z mikrobloga

Dzieńdoberek:)
Kurna, tęskniłem za Wami!

Panowie i Panie, przestrzegam przed łamaniem regulaminu. Te 30 dni banicji mocno przetyralo mi psyche. Nie wiem co się dzieje i w ogóle. No. :)

W ciągu tych 30 dni wbrew pozorom dużo się działo i dziękuję za podsylane..."rakiety". :D No i dzięki za współpracę!

Tak juz chłodno patrzac na to co się dzialo/dzieje, stwierdzam, że jednak Grzesio może być lekko odklejony. Dla mnie to jest NIEPOJETE, że mam na karku wyrok (i to za co!) i dalej igram z ogniem. Ja bym się nie odważył odpalić strima, bo prawda jest taka, że jak ktoś chce coś znaleźć, to znajdzie. I teraz dla własnego dobra zamiast zniknac i zamknąć jape, to ten se robi RIPa na insta i oznajmia, że kaplica, amen, po czym pisze, że Waratega też beknie, że status się nie liczy itd. Szczerze? Gdyby utarł nosa druidowi, to byłbym miło zaskoczony. Co więcej, on chyba ma realny argument przeciwko Sylwkowi ale nie chcę się wychylać, bo to nic pewnego. Mimo wszystko jeśli będzie dojeżdżał druida tak jak Meduse, to ten tego. Przypominam, że Grzesio wtedy oznajmil, ze sprawa jest w toku ale cofnie ja :), jeśli Shrek przeprosi. Nie przeprosil.

A teraz piszę serio, co uważam za przyczynę jego aktualnej klęski. Uważam, że Sandra (chcąc, nie chcac) była takim koniem trojańskim. Pamietam doskonale jak wyglądały strimy przed nią i Grzesio nie robił wtedy (chyba) turbo #!$%@? rzeczy. Grzesio byl sobą, nikt mu nie przeszkadzał, gadał z widzami, miał spokój. Chciałem to napisac miesiące temu ale po co mu jakiekolwiek wskazówki? Na początku Sandra była sympatyczna dziewczyna Grzesia, która na dodatek była bohaterka, bo tyrała i spłacała długi kinola. Fajnie to później brzmiało jak Grzesio kazal jej #!$%@? do roboty albo przypominał jej, że jest na utrzymaniu. No ale wraz z czasem rosła jej nie tylko waga ale też i niechęć do niektórych zachowań Grzesia. Ona go normalnie pocałowała po tym jak się pojawiła i na jednym z ostatnich strimow. Z czasem karlica coraz częściej hamowała Grzesia, więc zaczely sie wałki z alkoholem, jak woda zamiast wodki. Karlica jako mod? Nie musisz obrażać. Nie napiszesz dobrze o Grzesiu? Ban. XYZ, świetnie odgrywała swoją rolę, co też pokazuje, że jest zdolna do wszystkiego. Świetnie odgrywała też rolę, jak Grzesio opowiadal, ze jest niewinny. Jak to tam było z tą Afryka? Nie była jednak w stanie odegrać roli dziewczyny...narzeczonej. Z ogromnym niesmakiem ogladalem jak Grzesio probowal dać jej całusa, a ona wszystkimi możliwymi łapami broniła się przed tym. Trzeba jej też oddać, że jak Grzesio za duzo mowil, to ona czesto reagowała ale wyglądało to tak, jakby się martwila o strima, a nie o Grzesia. Toksyczna osoba. Jak sobie jechali w trakcie biwaku, to jednak jej "uwagi" były bardziej kasliwe. Chociaz Grzesio sam się zaorał, bo powiedzial, ze ona mu nie daje od xxx czasu. Grzesio w pewnej chwili dobrze kombinował, że ona się nie nadaje, że ona tego nie czuje ale wtedy już było za późno. Nie zdziwilbym sie, gdyby pierwszego dnia na "bezrobociu" zawinęła się z tego domu. Grzesio miał swoje marzenia i pomysły (serio, czasem dobre) ale życie nie pozwalało mu na ich spełnianie. Tego mu życzę (bez względu na to czy pucha czy nie), zeby wreszcie albo #!$%@? piescia w stół i zaczął wychodzić do ludzi, nawet jeśli będzie się to wiązać z #!$%@? albo...wyjedzie tam gdzie chciał i bedzie sobie pracował oraz spokojnie żył.

Nie zmienia to jednak faktu, że stało się źle. Bardzo zle. Cały czas jest uzywany argument, ze piekarnik byl zimny. Spoko ale ogladaja to głównie dzieci i jest szansa, że znajdzie (a może znalazl) się dzieciak, który urozmaici pomysł. Zbliżanie kotów do rozgrzanej patelni i podnoszenie pokrywki, no kurna nie. To już jest realne narażanie zwierzaka na utratę zdrowia. Trochę przerażało tłumaczenie Grzesia, że szarpiąc owczarka niemieckiego za nogi nie zrobił nic złego, bo...w szkole z kolegą tak się bawili i to jest normalne. Skubany wybrał sobie do taczki rasę, która ma wyjatkowo wrażliwe tylne lapy. Dla mnie osobiście były dwa ohydne obrazki, jak pies lizał pachę Grzesiowi i ta jego mina, no i te masowanie kulistych "nóg" u kota. Niestety już to zobaczyłem, nie wymażę tego z pamięci, a chciałbym.
To wszystko trwało zbyt długo. Co więcej, na banicji dowiedziałem się, że Grzesio dużo wcześniej wiedział o tym, ze beda problemy z mediami. I nie mowa tu o kilku dniach przed afera ale o wielu tygodniach, miesiacach. Prawdopodobnie stwierdzil, ze ktos sobie jaja robi i jechal dalej. Pokazuje to też, że ktoś już wcześniej brał się za Grzesia.
Mimo wszystko przez tego miecha obserwowałem co się dzieje i co prawda nie jestem prokuratorem jak Szeliga ale kwestie gróźb wobec PJ bym olal. Chlop sam uskutecznial gadki, ze np. rucha mu Mamę, bo Grzesio nie chciał ściągnąć filmu, gdzie FJ (francuski, polski, jeden...) jedzie z rządem. No kurna, jak ktos wprowadza taki poziom rozmów, to ja sie Grzesiowi nie dziwię, w tej jednej kwestii. Już pomijam fakt, że na insta dzien bez tkniecia Grzesia, dniem straconym. Tam pod kopułą tez nie jest najlepiej. No cóż. Czego się spodziewać po typie, który fundował Grzesiowi życie, a skończył tylko dlatego, że kasa przestała się zgadzać.

A jeszcze wracajac do banicji, dziękuję wszystkim Wykopkom, które wsparly miłym słowem tu i na pw, chociaż to tylko ban. :)
Jeśli dobrze pamiętam, to jeszcze Odyn napisał miły komentarz o mnie ale zniknął.
Dlatego zawsze jak pisałem o konkretnych działaniach, to podkreślałem, że WYKOPKI robią robotę, a nie, że "ja", co probował uskuteczniać pewien głąb.

Na koniec muszę zapytać: @HeniuJestem jak się sprawy mają?:) Opowiadaj kolego, ja zawsze z chęcią poczytam. :)
#gural #patostreamy
W.....s - Dzieńdoberek:)
Kurna, tęskniłem za Wami!

Panowie i Panie, przestrzegam ...

źródło: comment_1638269339jVIxkRtGicZIHyi1unHKid.jpg

Pobierz
  • 7
@WesolyJas: Ogólnie prawda, że odkąd pojawiła się karlica w życiu gurala, to jakość strimów spadła na dno, ale z tym nie mogę się zgodzić (σ ͜ʖσ)

Na początku Sandra była sympatyczna dziewczyna Grzesia, która na dodatek była bohaterka, bo tyrała i spłacała długi kinola.


@WesolyJas: Ja nigdy nie widziałem w niej sympatycznej dziewczyny Grzesia, tylko zawsze polską zblazowaną księżniczkę, która wygląda jakby
@Oppositionsfuhrer: A ja osobiście jak zobaczyłem ją pierwszy raz, jak oficjalnie się pokazała, to sobie pomyślałem: taka skromna dziewczyna z guralem? Mówi, nie ma drugiej głowy, nie ćpie, nie wygląda jak dziewczyna Baobaba...no wow, jak na niego. Ludzie (wtedy jeszcze nie było takiej wycinki na czacie jak później, że zostały same fanatyczne dzieci) byli pozytywnie nastawieni. Jeszcze opowiedział ile dla niego zrobiła. Ta fota jest chyba z pierwszego wspólnego strima i
W.....s - @Oppositionsfuhrer: A ja osobiście jak zobaczyłem ją pierwszy raz, jak ofic...

źródło: comment_1638278353ycdx8uicOfzY3YtEACMWR0.jpg

Pobierz