Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy i Miruchny z tagu #programowanie.
Zamierzam się uczyć #java , w tym celu zakupiłem kurs na Udemy i dzielnie trwam w swoim postanowieniu. Uczę się ze względu na pomysł na aplikację - chcę zobaczyć czy mi się uda go zrealizować. Nie mam ciśnienia na zostanie juniorem/midem czy innym seniorem. Co polecacie do stylu nauki learn by doing? Yt? Jakieś kursy?
  • 7
via Android
  • 1
@wybacz dla mnie motywacją do nauki było wydanie pieniędzy na ten kurs. Tak jak pisałem, nie mam ogromnego ciśnienia, ale chciałem dostać takiego kopa do rozpoczęcia nauki.
@Lorejec: W Javie nie opłaca się iść teraz, jest elo-hell na stanowiskach Juniorskich, np. #!$%@? jest taki że kandydatów jest po 250 na jedno stanowisko. Idź w DevOpsa, dobrze Ci radzę. A jak się chcesz #!$%@? i zarabiać to Scrum Master.
via Android
  • 0
@jaca_66 uczę się raczej dla siebie, nie by pchać się na Juniora. Na Jave padło w sumie z przypadku.
Oczywiście, poczytam o tych funkcjach co pisałeś, ale nie kusi zrobienie (albo przynajmniej spróbować zrobić) swoją apke ;)
@luke_w: robię w tej branży 3.5 do firm gdzie cały czas są otwarte wakaty staram się nie aplikować, nawet idzie zauważyć do których, a wiesz dlaczego tak rekrutują? Bo mają zajebista rotację pracowników. Kiedyś z ciekawości patrzyłem ile w takiej firmie pracuje średnio programista i był to czas 2 lat.