Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wykopaka
Hejka, jakieś pomysły co można kupić homofobowi, rasiście i nacjonaliście?
Lepiej trafić się nie dało...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a5dff5596226000a578755
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dlatego ja starałam się w opisie dać zainteresowania prywatne, bo na wykopie głównie spamuję rolnikiem i innymi guilty pleasure programamiXD

u mojej pary też pusto na profilu, ale opis bardzo fajny :) tak to działa chyba ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja jestem ja: Akurat z perspektywy niepełnosprawnegonieheteronormatywnego mężczyzny, homofoby nacjonaliści i niepełnosprawne kobiety nieheteronormatywne to jedyni ludzie. Może nie pomogą, ale nie piep... tych lewackich kretynizmów.
Niech ci się przyśni, że rodzisz się mężczyzną, który odstaje od reszty i ma dysfunkcyjną rodzinę( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam dość, czemu wy, skoro nie potraficie być ludźmi dla innych, musicie kreować swoje bzdury jako "realną pomoc". Czy kiedykolwiek katolickie wierszyki
  • Odpowiedz
RzeczywistaOślica: @kupuje_bulki_w_almie: jakoś nie kojarzę, byś pod ableistycznymi wpisami pisał tęczowym awatarom "choroba nie wybiera, stosując jej nazwę jako obelgę wobec homofobów, dotykasz tym zapewne wiele osób lgbt, które i bez tego mają ciężko". Ale rozmawiam z gościem, który pozuje na tolerancyjnego na portalu, na którym lgbt gnoiło niepełnosprawną kobietę w okresie między ujawnieniem jej choroby, a comingoutem, że jest niebinarna. Potem wezwaliście do jej obrony przed transfobią... Pomyśl,
  • Odpowiedz
Nie uznasz nikogo za homofoba jeśli taka osoba w kulturalny sposób po prostu powie że nie akceptuje związków jednopłciowych. Przeważnie za homofoba bierzesz osobę która tą swoją opinię wyraża w sposób obrażający innych ludzi ¯_(ツ)_/¯


@cytmirka: No tak, bo przeciez wcale nie jest tak, ze wystarczy powiedziec, ze jakis czarnoskory Cie zdenerwowal, ze nie popierasz kobiet w czyms itd - lewacy od razu uznaja, ze jestes rasista, seksista i #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakbym wylosował neuropka, który obwinia Kościół za wszelkie zło tego świata, ubliża ludziom mojego pokroju od faszystów itp. to po prostu robiąc paczkę odniósłbym się do jego opisu i działalności na mirko niezwiązanej z tymi tematami i tyle. Wykopaka to nie jest czas i miejsce, żeby wyładowywać swoją prywatną frustrację związaną z tym, że ktoś ma inne poglądy niż ja. Chociaż i tak obawiam się, że mogą się znaleźć
  • Odpowiedz