Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wykopaka
Hejka, jakieś pomysły co można kupić homofobowi, rasiście i nacjonaliście?
Lepiej trafić się nie dało...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a5dff5596226000a578755
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Hejka, jakieś pomysły co można kupić homofobowi, rasiście i nacjonaliście?

Lepiej trafić się nie dało...

To co by chciał dostać wnioskując po opisie jaki dodał w zabawie?

Sam przed wzięciem udziału obawiałem się co ja zrobię jak wylosuję kogoś z kim totalnie mi nie po drodze jeśli chodzi o poglądy(jakieś kompulsywne dziecioroby, religijne oszołomy czy inne nacjonalololo), a różowa mi mówi, że przecież to bez znaczenia i dasz coś co
  • Odpowiedz
@cytmirka opisy są wolne od polityki, ale wiele profili już nie. Dla mnie nieistotne jest z jakiej opcji politycznej/gospodarczej/światopoglądowej jest odbiorca, nawet jeśli ma poglądy zupełnie inne niż ja, albo nawet wyraża je w dla mnie nieakceptowalny sposób to bez znaczenia dla zabawy. Przecież tu chodzi, żeby spróbować zrobić komuś przyjemna niespodziankę, a nie wchodzić w polemikę z jego przekonaniami albo oceniać jego poglądy. Ps. Mówię ogolnie, a nie konkretnieo osobie, która
  • Odpowiedz
@19karol90: No wiem wiem, w zabawie jest notka że poglądy polityczne nie grają roli i faktycznie to co OP napisał może wynikać z aktywności odbiorcy na wykopie. W każdym razie rozumiem rozczarowanie OPa, bo raczej nie da się czerpać wielkiej radości z przygotowywania prezentu dla osoby, która na przykład jest chamska, niekulturalna, obrażająca innych (nie mówię ze akurat tak jest w tym wypadku, ale na jakieś podstawie OP musiał jednak te
  • Odpowiedz
@cytmirka: znając nick można sobie obczaić poglądy danej osoby :p Niekoniecznie muszą być one zawarte w opisie.
Ja przygotowując paczkę patrzę sobie na wpisy i komentarze odbiorcy.

Hejka, jakieś pomysły co można kupić homofobowi, rasiście i nacjonaliście?


@AnonimoweMirkoWyznania: Już myślałem, że to o mnie, ale żaden ze mnie rasista, a nacjonalista tylko w bardzo małym stopniu. Co najwyżej niektórzy mogliby mnie uznać za homofoba, bo nie popieram małżeństw jednopłciowych itd,
  • Odpowiedz