Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może problem z nie ładującymi się padami do playstation 5? Może ktoś wie jak to naprawić ? Zakupiłem tydzień temu konsolę PS5 z 2 padami w sklepie mediamarkt od początku oba włączały się tylko pod kablem przez tydzień i nie chciały się ładować a jeden nawet przestał w ogóle się włączać, miga tylko parę razy dioda przy wciśnięciu przycisku "ps" sklep mediamarkt nie chce przyjąć zwrotu ani jednego pada i odsyła na reklamację która będzie trwać #!$%@? wie ile.

Dodam że sprawdzałem ładowanie na 4 sprawnych kablach 2 adapterach i konsoli.

#ps5 #pomocy #programista15k #konsole #sony
  • 20
@Cipihero: Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, podepnij pada do PC, jeśli zareaguje to oznacza, że uszkodzony może być port USB w konsoli, bądź port ten nie ma zasilania. Rozumiem też, że pada ładujesz przy włączonej konsoli.
cienie na pewno upuścili dlatego #!$%@? od 7 rano w jakimś korpo za 3000 brutto ale nie musisz na nikim wyładowywać frustracji.


@Cipihero: wyciągnąłeś te wnioski z czegoś więcej niż własnych urojeń? To oczywiście tylko pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać. Przysłuż się raz ogółowi społeczności i usuń konto, niech poziom tego rynsztoku wzrośnie chociaż na chwilę.
@Cipihero: Te pady w ogóle są lipne, krótko wytrzymują na baterii. Chyba że też mam jakieś lipne z Media Markt. Może kup/pożycz stację ładującą i sprawdź? One ładują przez styki z przodu pada.
@yggdrasil: co to ma wspólnego z programowaniem ? Może jest jakaś aplikacja która resetuje je jakoś do ustawień fabrycznych bo może to błąd softu a nie baterii, wystarczy ruszyć głową i połączyć fakty.
@Lucius: próbowałem ale nawet nie wiem czy faktyvxnie coś się dzieje po wciśnięciu tego przycisku do resetu na 5sek, nawet na 10 sek nic niezwykłego się nie dzieje.