Wpis z mikrobloga

Muszę ponarzekać. Miałem zły dzień. Akcja UK, która już mnie obrzydza. Chyba wolę państwo z kartonu.

1.Po robocie ekstra godzina bo na dwóch stacjach znowu nie ma paliwa. Godziny szczytu.

2. Oddaje samochód żonie. Teraz 10 min z buta na pocztę i wpłacić kasę na konto. Uberem do centrum.

3. Sorry, system nie działa. Brak kasy na koncie. Ok, Taxi: nie mamy kierowców, następne to samo. W sklepie piję kawę jakiś koleś dał numer. Nie znam firmy ale za 10 min będzie. Po 15 minutach dzwonię zniecierpliwiony: jeszcze 10 min. Po 30 min jestem w jakimś samochodzie, nie widzę licencji, tanio...WTF? Ale żyję. Przejazd Crowley Green zajął 20 min nie 10 bo dzieciaki ze szkoły wychodzą (w Polsce problem raczej nieznany).

4. Uff 16:40 na komisariacie. Formalność, bo niedawno w nocy małolaci znowu zabijali się, slady krwi na masce. Aresztowanie auta zbiegło się z końcem przeglądu....ale system rozumie. Dzień jak codzień gdy żydujesz na wynajem mieszkania bo wracasz do PL.
Police Officer lvl 60+ Sorry, kończymy pracę zaraz i nie zdążymy z formalnościami. Z nostalgią przypominam sobie dzieciństwo w świecie PRL.

5. #!$%@? na maxa. Obok najlepszy kebab na mieście wyleczy. Ciapek z Niemiec, miły, zawsze ciekawe tematy. Ostatnio o cyganach (romskich, nie tych angielskich) bo przyłażą po jedzenie. Wiedzą, ze jego religia zabrania odmowy, gdy ktoś prosi o jedzenie. Serio, raz sam z korzystałem ale nie prosiłem. Nie mogłem zapłacić kartą, w drzwiach krzykną, ze da za free dowolny zestaw.
MONDEY CLOSED!!!

6. Wracam autobusem. Placę u kierowcy 2,5 z konta pobiera 0,3. Wczoraj pobrało z apki McDonnald ale restauracja nie otrzymała płatności. Dziś pobrało coś z zeszłego tygodnia. WTF?

7. Przed domem powódź. Pękła rura, no tak. W nocy - 3 °C Kilka dni temu 20k domów nie miało wieczorem prądu bo awaria. Ale strona z bieżącymi informacjami zrobiła na mnie wrażenie. Można zamówić info SMS za free. Powiedzą co z jedzeniem w zamrażalce i zeby zastanowić się, czy ktoś nie potrzebuje pomocy.

8. Rozumiem profilaktyka ale tona soli rozsypana przed domem? Nie piach z solą. Czysta przemysłowa sól.

9. Wieczorem chcę sciągnąć certyfikat ubezpieczenia. Strona nie działa..