Wpis z mikrobloga

Widzę, że Najwyższy Czas powołuje się na mocne autorytety - http://nczas.com/wiadomosci/polska/w-bialymstoku-bedzie-ulica-mazowieckiego/

Decyzja radnych o zmianie nazwy ulicy tytułowanej nazwiskiem tak wysokiej osobistości jak Adam Smith na ulicę Tadeusza Mazowieckiego to po prostu jawna kpina z Polaków i białostoczan – skomentował Oskar Wądołowski, działacz polityczny i mieszkaniec Białegostoku. – Co ciekawe, tuż obok ulicy Mazowieckiego jest ulica Stefana Kisielewskiego. Przypadek? Może kryptokomuniści z rady miejskiej niebawem zmienią jej nazwę na ulicę Wojciecha Jaruzelskiego? – pyta.


#przypadek ?

#axeliocontent #lewackihumor #najwyzszyczas
  • 15
@esibiej: @SirBlake: To nie wina rynku, lecz jego braku. XD Nczas nie jest dotowany jak inne gazety, więc jest drogi. Oczywiście są też inne przyczyny tzn.: mało jest chętnych do nabycia numeru a jak już się znajdą to przeważnie biedni / bez własnych dochodów / wolą poczytać Wykop. Zupełnie jak Ty. ;)
a jak już się znajdą to przeważnie biedni / bez własnych dochodów / wolą poczytać Wykop. Zupełnie jak Ty


@gekko: Ja wyznaję zasadę, że za coś, co w ciągu 2 godzin z przerwami na papierosa przeczytam, nie może kosztować 8zł. Szczególe w dobie internetu, gdzie praktycznie 99,9% publicystyki jest za darmo. Uważam, że naczelny ciągnie ją na dno od kilku lat. Dlaczego Angora kosztuje 4,5 zł a jest zestawieniem przedruków?
@gekko: nie oszukujmy NCzas jest merytorycznie bardzo słaby. Raz na jakiś czas zdarzy się jakiś fajny artykuł, a tak to propagandówka KNP i anty banda czworga. Nie mówię, że to źle ale na pewno nie jest tam przedstawiane rzetelne i analityczne podejście do tematu. Żeby nie było to generalnie cały rynek tygodników opinii oceniam za bardzo słaby, ale NCzas wybada blado nawet na takim tle.

wolą poczytać Wykop. Zupełnie jak Ty.
@SirBlake: Nie oszukuje, że NCzas jest super, bo nawet tak nie napisałem. Sam zgadzam się z twoją opinią o jakości artykułów w tej gazecie. Z tego wynika niska sprzedaż a to powoduje wyższą cenę i do tego się odnosiłem we wpisie. Poza tym gratuluje wyboru źródeł wiedzy.

@esibiej: Cóż, publicystyka staniała w internecie i to jest wyrok dla prasy papierowej. Nie tylko dla NCzas. Co do Angory to zapewne przedruk
pisałem. Sam zgadzam się z twoją opinią o jakości artykułów w tej gazecie. Z tego wynika niska sprzedaż a to powoduje wyższą cenę i do tego się odnosiłem we wpisie. Poza tym gratuluje wyboru źródeł wiedzy.


@gekko: Nie wiem czemu wziąłeś mnie za biedaka którego nie stać na gazety.
@esibiej: A ja nie wiem czemu uważasz, że tak zrobiłem. Trochę prowokacyjnie dałem różne warianty do wyboru zakładając, że uznasz się za ostatnią grupę preferującą przeglądanie Wykopu jak SirBlake wyżej.
@gekko: Dla mnie to naprawdę jest problem, kiedy np. mam jechać do domu 3h pociągiem i chciałbym kupić sobie coś do poczytania i zawsze mam naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Co do źródeł wiedzy, nie wiem czy to ironia, ale naprawdę uważam je za wartościowe :-)

Z ciekawości przejrzałem spis treści ostatniego NCzasu. - http://nczas.com/spis-tresci/numer-44-45-1223-1224-z-26-pazdziernika-2-listopada-2013/

Zbliża się upragniony sukces wyborczy – z ARTUREM DZIAMBOREM rozmawia Rafał Pazio


Stoimy przed wielką szansą
@SirBlake: Z tymi gratulacjami to tak myślałem, że zabrzmi jak ironia, bo w polskim internecie gratulowanie komuś czegoś ma przeważnie taki wydźwięk. Hehe. Jaki ten język skomplikowany. Może dlatego brakuje dobrych publicystów w tym kraju. Żeby dobrze napisać felieton potrzeba lat praktyki i talentu.
@SirBlake: Przecież, niemal każdy tygodnik opiniotwórczy jest organem prasowym jakiejś partii, jak się nie mylę. Wyjątkiem możę być URze, bo po zmianach wychodzi na typową '''prawicową'' plus jako taki dla przedsiębiorców. Co do Ncasz-u to cóż z tekstami różnie bywa, jednak nie umyka praktycznie nic z tego co się dzieje na krajowym podwórku, można się dowiedzieć paru ciekawostek, jakie inne magazyny zwykle pomijają plus to jest chyba jedyny tygodnik, który prawie