Wpis z mikrobloga

Burżuj ( #oskarek ) rozjebuje kolejną ogromną kwotę pieniędzy:

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,27855276,18-latek-rozbil-w-otwocku-mclarena-warte-1-6-mln-zl-auto-trafilo.html

Tak to jest w najgłupszym systemie jaki udało się wymyśleć, czyli w #kapitalizm

#bekazprawakow #antykapitalizm
A zataguję jeszcze #bekazprzegrywow i #bekazinceli bo się znajdą tacy co będą jak zwykle bronić oskarka. Dwajcie #przegryw i #incel , wyraźcie swój żal że taki lewak jak ja śmie coś tutaj sugerować....
M_xxx - Burżuj ( #oskarek ) rozjebuje kolejną ogromną kwotę pieniędzy: 

https://mo...

źródło: comment_1638211177CkywCkgzPgO8uDGQNX2u0k.jpg

Pobierz
  • 15
W socjalizmie te pieniądze by rozkradło i roztrwoniło państwo (lub inny kolektyw)


@vrim: Nie da się tego bardziej już roztrwonić niż w najgłupszym systemie jaki wymyślono czyli w kapitalizmie.
Nawet gdybyś wybrał najgłupszego urzędnika jaki jest zatrudniony,wlałbyś w niego pół litra wódki, to nawet wtedy nie wpadłby na równie idiotyczny pomysł.
W kapitalizmie to nie dość że pieniądze są wydawane na tak kretyński pomysł jak budowa samochodu z takich technologii że
Nawet gdybyś wybrał najgłupszego urzędnika jaki jest zatrudniony,wlałbyś w niego pół litra wódki, to nawet wtedy nie wpadłby na równie idiotyczny pomysł.


@M_xxx: Taki urzędnik to tylko zadaniowiec. Decydenci ustalają zasady przyznawania zasiłków, co ze swej istoty jest niemoralne, gdyż przyznaje się pieniądze za outsideryzm, do tego pochodzące z grabieży.

kapitalizm mówi "potrzymaj mi piwo" i pokazuje że może być jeszcze głupszy, mianowicie: rozbić ten samochód


@M_xxx: Przecież to ten
Jestem przyzwyczajony że kuce bronią bogaczy, ten żart przestał mnie specjalnie śmieszyć. Ale nadal mnie śmieszy jak jakiś incel co nie rucha i zbiera pieniążki na używanego pasata, broni kapitalistów żeby broń boże ich chociażby nie opodatkować. Hmm. może trza jakiegoś zawołać. @eschatoestetyzm
@Waffenfarbe jak tam wychodzenie z przegrywu? Miałeś zostać bogaty i przez to laski miałyby być chętne na dożywotni związek z tobą. Udało ci się? Czy znowu czynnik ludzki zawiódł?
M_xxx - Jestem przyzwyczajony że kuce bronią bogaczy, ten żart przestał mnie specjaln...

źródło: comment_1638215171xArbRpXrKsqIdDUySVL0in.jpg

Pobierz
@eschatoestetyzm: Przecież mówiłeś że te złe lewactwo niszczy świat. Nie obchodzi cię to co taka lewica by zrobiła z tym oskarkiem? Nie bądź taki, gdzie twoje poczucie prawackiej sprawiedliwości? Bądź jak #vrim i skrzycz mnie od złodziei xD

Pomyśl też o sobie. Ciągle masz szansę zostać multimilionerem i stado loszek chętnych na romantyczny związek z tobą, a tu taki lewak opodatkuje burżujów i o co się stanie z twoimi marzeniami? Walcz
@M_xxx: Wyszedłem z przegrywu bo zostałem socjalistą. Tak jak mówiłeś. Zapisałem się też na boks i zbiłem już jednego kapitalistę na ringu. W weekend mam walkę z jego kumplem. Trzymaj za mnie kciuki, towarzyszu.
I czy ty myślisz, że jako pierwszy sekretarz i przodownik pracy będę jeździł rowerem albo komunikacją? Ty za to uważaj co mówisz, towarzyszu, bo wkrótce to po tobie mogą jeździć.
Tutaj moje #pokazmorde
W.....e - @M_xxx: Wyszedłem z przegrywu bo zostałem socjalistą. Tak jak mówiłeś. Zapi...

źródło: comment_1638215923iwQxtAOvoXu2WVEXIg8Mx4.jpg

Pobierz
@M_xxx: tak, najlepiej cofnijmy się do PRL gdzie wszystkie produkty były gownem obsranym i nic nie wartymi bublami. Po co projektować nowatorskie samochody, które są piekne i sprawiają przyjemność z użytkowania, a dla wielu są pasją i sposobem na życie, jak wszyscy możemy jeździć starymi zgniłymi gruchotami- to jest właśnie typowe myślenie socjalucha czyli słynne „wszystkim równo, wszystkim gowno”

Wiesz co mi się wydaje? Zes incelek z #!$%@? ubrany jak wiesniak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_xxx: wolę ustrój, w którym Oskarek rozwala Auto warte 1,6 mln niż ustrój, w którym ktoś tyra kilkanaście lat na budżetową Dacię i kupuje ją bo mu znajomy w partii załatwił talon XD.