Wpis z mikrobloga

@hiszpanskizdobywca: szukaj jak najmniejszej wagi i balansu na główkę - na początek najlepsze rozwiązanie. Jeśli Ci nie zależy na marce to np https://www.decathlon.pl/p/rakieta-do-squasha-sr-960-power-125-g/_/R-p-301428 jest spoko rozwiązaniem - warto tylko wymienić sobie od razu naciąg np na ashaway supernick micro xl i będzie elegancko:) A jeśli wolisz inne marki to sprawdź np Dunlop Blackstorm, albo jak masz wiecej hajsu to Karakal SL120 (kiedyś udało się taniej wyhaczyć czasami)
@stefan71: Wielkie dzięki, to jest konkret informacja na której mi zależało. Btw czy tylko ja zauważyłem duże braki w sprzęcie do squasha w sklepach? Dwa duże Decathlony w Warszawie na sekcji squasha świeci pustkami i są pojedyncze rakiety. Teraz szukając Wilsona Hyper Hammer nigdzie niedostępny, tak samo widzę wybrakowane Dunlopy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hiszpanskizdobywca: Dunlop BlackStorm Absolut 135g, od niej zaczynałem i ciągle mi się nią dobrze gra.
Teraz jak bym miał kupować rakietę to skorzystałbym z opcji testowania.
Jeżeli jesteś z Warszawy to sklep strefatenisa ma taką opcje:

W przypadku testowania na kortach Pro-Play mieszczących się w Warszawie przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. 15/17 (50 m od salonu sprzedaży "Strefa Tenisa") opłata za wypożyczenie nie będzie pobierana. Warunkiem zwolnienia z opłaty jest
warto tylko wymienić sobie od razu naciąg np na ashaway supernick micro xl i będzie elegancko:)


@stefan71: nie znam się kompletnie na naciągach, a jestem w posiadaniu tej rakiety.

Możesz w skrócie wytłumaczyć dlaczego uważasz że naciąg lepiej wymienić, a nawet jakbym miałto zrobić po pół roku jak się zużyje to na jakie naciągi wymienić. O ile rozumiem w rakietach na co wpływają parametry jak waga, wielkość główki, wyważenie, o tyle
@shusty: Kolega dobrze tam Ci poradził bo woększość fabrycznych naciągów jest po prostu kiepska, tym ashwayem gra bardzo wielu zaawansowanych graczy i jest to świetny naciąg dający super kontrolę, ale no właśnie jeśli Twoja aktywność to przyjacielska gra ze znajomymi 2x w tygodniu to nawet nie zawracaj Sobie głowy bo i tak różnicy niebpoczujesz. Cały miód z rakiet czy naciągów wyciągniesz dopiero jak wejdziesz na zaawansowany poziom techniczny, wypracujesz własny styl