Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RotflCopter: Pamiętaj, kasa to tylko cyferki na koncie, są po to by polepszać swoje życie a nie zbierać.
Wynajmij coś swojego by się usamodzielnić.
Popatrz co się dzieje u ciebie lokalnie i wychodz na te eventy.
Zacznij biegać, jeździć na rowerze czy zapisz się na siłownię. Endorfiny podkręcą chęć do życia.
  • Odpowiedz
czyli co konkretnego xd? Bo chyba mam to co kolega nic mi sie nie chce, calkiem w porzadku zarabiam, pracuje od niedawna praktycznie tylko zdalnie z domu rodzinnego i #!$%@? nic mi sie nie chce nie chce mi się #!$%@?ć 35 procent kasy na najem i umieram siedząc tu ze starymi jprdl


@RotflCopter: Też pracuję zdalnie, więc myślę, że mam podobny problem. Co polecam? Na pewno jakaś formę ruchu - obojętnie
  • Odpowiedz
@RotflCopter: Obecnie nie mam dziewczyny i niestety samotność jest problemem - ostatnio mam taki okres, że wszyscy moi znajomi są zajęci i nie mają czasu się spotykać za często. No ale cóż - nie zamierzam się załamywać z tego powodu. Po pierwsze mam nadzieję, że to tylko taki okres. A po drugie mam do wyboru albo starać się zrobić każdego dnia coś pozytywnego, albo położyć się na łóżku i popaść w
  • Odpowiedz