Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z uznaniem istnienia czegoś takiego jak dopasowanie seksualne na dłuższą metę. W danej chwili ludzie mają określone preferencje, ale w dłuższej perspektywie ile one są warte? Związki to nie szachy i żadna logika tutaj nie ma zastosowania. Ludzie w związkach zarzekają się co lubią i czego nie lubią, na co się zgodzą, a na co nie zgodzą, a potem zachowują się zupełnie inaczej. Moją dziewczynę obrzydzało wiele rzeczy, które dzisiaj uwielbia. Mam znajomych, którzy będąc ze sobą 4 lata z zazdrości nawet wypominali sobie, że zanim się poznali kiedyś z kimś innym się całowali, a obecnie parę lat później nie kryją się z robieniem trójkątów i wiem, że z inną parą znajomych zaliczyli niejedną grubą akcję i obecnie są najmniej zazdrosnymi ludźmi jakich znam. Byłem z dziewczyną, która była wielką przeciwniczką seksu oralnego, a później go polubiła. Nie zliczę też przypadków kolegów, których związki potoczyły się w przeciwnym kierunku. Dziewczyny nimfomanki z bogatym doświadczeniem robiące z siura śmigło, którym po ślubie libido spadło do zera i ich chłopy teraz w celibatach żyją. Kiedyś byli zachwyceni, że ich dziewczyny są takie hot, a teraz żonaci z nimi konia walą. Tak się dopasowali.

Od siebie dodam, że moja dziewczyna kiedyś na początku denerwowała się, gdy tylko spojrzałem na inną, a obecnie twierdzi, że marzy jej się by z inną dziewczyną we dwójkę zrobić mi loda i dla niej to zupełnie inna sytuacja teraz. Dwa lata temu gdybym wspomniał o czymś takim pewnie z miejsca dostałbym patelnią w łeb. Czy kiedykolwiek spodziewałbym się po niej takiej zmiany? Oczywiście, że nie. Nasze życie seksualne cały czas ewoluowało w różnych kierunkach i nigdy nie wiadomo, czy nasze dzisiejsze seksualne preferencje jutro będą aktualne. Nasze dopasowanie seksualne dzisiaj jest zupełnie inną sytuacją niż wcześniej. Niektórzy ludzie się nie zmieniają, ale ogólnie ludzi wierzących w mit dopasowania seksualnego często czeka wielkie zdziwienie.

#przemyslenia #zwiazki #seks #rozkmina #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a36860865c2f000a089f84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A ile było takich osób, które się z kimś związały bo "dopasowanie seksualne" nie jest ważne i pomimo wielu lat związku nic w seksie się dla nich nie poprawiło? Ośmielam się strzelać, że zdecydowanie więcej niż takich, którzy z czasem rozwinęli się w tej sferze.

Takie kwestie o tym, że "kiedyś dziewczyna mówiła, że nie lubi seksu oralnego, ale potem polubiła" to można rozpatrywać jak się ma 20 lat, a
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyDyrektor: Zawsze beka z ludzi, którzy gadają "filmów się naoglądali" komentując zjawiska powszechne od początków istnienia rodzaju ludzkiego. Te "perwersje" są bardziej naturalnym stanem dla ludzi niż rzekomo "tradycyjne" małżeństwa, co wie każdy mający minimalne pojęcie na temat ludzkiej cywilizacji

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz