Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Gala w aktualnej formie nie ma kompletnie sensu, wszechobecny chaos pogorszył tylko sytuację. Nic za nią nie zapłaciłem a i tak byłem rozczarowany ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zmarnowałem na tej gali czas którego już nie odzyskam ale zrobiłem to świadomie. Zadania były zrobione na kolanie, zajmowały za dużo czasu i sumie nikt nie wiedział o co chodzi XD. Z rzeczy które bym osobiście zmienił to:
- #!$%@? trybsona (i tak go nikt nie słuchał a tylko pogorszał sytuację)
- diva w miarę ok tylko żeby nie gadał tak dużo o R U C H A N I U
- zmienić strukturę na system drabinkowy (np. w pierwszej grupie masz 1 zadanie i 3 shoty, w drugiej zadanie i 4 shoty itp.)
- pojedynki zostać tylko dla bardziej ciekawych zestawień tak jak było to z karłami i psychotropem
- w tej kantynie najebusow czy jak to się nazywało ograniczyć ilość lasek do 1 lub 2 bo i tak tam nic nie wnosiły a bardziej #!$%@?
- różne rodzaje alkoholi zamiast tylko czystej i jakiejś nalewki
Sam pomysł był interesujący i nie wierzyłem że się odbędzie patrząc ile pism poszlo od wykopków xd. Jeśli chcą zorganizować kolejna galę to muszą szykować się na szereg zmian bo w obecnej formie nie da się tego oglądać chyba że samemu przed monitorem też się uczestniczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#alkomaster #famemma
  • 1