Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki! Potrzebuje pomocy, chce kupić telefon ale zastanawiam się nad tymi dwoma:
Samsung Galaxy S20 FE 5G
Samsung A52s 5G
Który wybrać? Pomocy, bo już głowa mnie boli od słuchania tych recenzji (,)

#telefony #samsung
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinDerk: właśnie wiem, ale pamiętam jak szukałem telefonu 4.5 roku temu i widać bylo większą różnorodność na rynku, a teraz te telefony mają praktycznie to samo, tak samo wyglądają i już sam nie wiem co robić ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MarcinDerk: ja już sam nie wiem, myślałem nad Samsungiem bo mój s7 wytrzymał 4.5 roku bez najmniejszych problemów, ścinek ani nic takiego, najgorsze jest to że Mirek wrzucił tu porównanie tych dwóch telefonów i one się zbytnio nie różnią co już w ogóle nie pomaga..
@likantrop42: S20 FE 5G jest trochę lepszy (chociaż nie dużo), ale czy bardziej opłacalny to zależy. Ewentualnie jeszcze możesz wziąć wersję bez 5G, która często pojawia się poniżej 2k. Niedawno był też zwrot 600 zł od Samsunga za kupienie Galaxy S21, przez co można było ostatecznie zapłacić 2300-2400 zł, co było świetną okazją, może jeszcze się powtórzy ta promocja.
@likantrop42: Fakt że A52s ma gorszy procek i kamerę niż S20 (co nie znaczy że jest słaba). Jest za to nowszy (będzie obsługiwał A14, S20 podobno nie), ma nowszy bluetooth, audio-jacka i lepszy współczynnik cebuli (wartość do ceny), flagowiec w tej samej cenie będzie miał mniej pamięci RAM/ROM.

Niemiecki Samsung przez 1 dzień ma sporą przecenę na A52s (29-33%).
https://www.samsung.com/de/offer/black-friday/#/smartphones

Nie wiem jak na polskim bo stronę im chyba jacyś studenci