Wpis z mikrobloga

Muszą być bardzo ciche (koparka będzie stać w sypialni)


@Cesarz12345: nie wytrzymasz, po kilku miesiącach będziesz miał dość. U mnie rok stała w salonie, wentyle w zimę chodziły na 20-30% a i tak miałem ochotę to #!$%@?ć każdej nocy.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja miałem paranoję że mi mieszkanie spłonie jak mnie nie bedzie, wywiozłem do starych do nieużywanego pokoju rachunek za prąd im opłacam ciepło maja gratis :)
  • Odpowiedz
@Cesarz12345: bardzo słabo to grzeje, musiałbyś mieć koparkę w każdym pomieszczeniu. Znam jednego youtubera polskiego który ogrzewa tak od kilku lat. Oczywiście musi dogrzewać chałupę w inny sposób.
  • Odpowiedz
@swype: w mojej grzały się sata na riserach, czytałem w necie że to najsłabsze ogniwo. Jest bardzo dużo info o przegrzewających się sata i też dużo przypadków pożaru. U siebie zakładałem dorabiane grubsze kable i bezpośrednio 6PIN na riser 6PIN i było ok.
  • Odpowiedz
@Cesarz12345: @cranberry250: ja tam mam zaraz koło głowy 2x 1660s/ti i 2x 3060. Ogólnie jest lekki szum ale nic głośniejszego niż hotelowa klimatyzacja.
Natomiast w salonie stoi druga która już brzmi jak serwerownia. Gorszym problemem jest że by pasowało okno uchyla. I właśnie dogrzrwam elegancko ale jak jest już z 10-15na polu to pasuje okna otwierac na cały dzień i noc
  • Odpowiedz
@Cesarz12345 na kartach RX 6600xt mam wentylatory na 40% i temp na procku 35 i ok 60 na mem. Jedna z koparek stoi w salonie i jest ok ale w sypialni bym jej nie widział mimo że jest mega cicha
  • Odpowiedz
@plaisant: @obieq: Czy kablem "Rozdzielacz zasilania VGA PCI-E 8PIN do 2x 6+2PIN" z Allegro mogę podłączyć jednocześnie kartę i riser? (karta bierze około 140W)... Ewentualnie takim kablem zasilić kartę, jeśli ma 8PIN+6PIN?
  • Odpowiedz
@DzejDzejSan: musisz zobaczyć dokładnie ile W daje wyjście na zasilaczu te 8 czy 6 PIN. Nie wiem ile teraz bierze riser. Chyba będzie po limicie albo przekroczone jak podłączysz kartę 8pin+6pin+riser tylko z jednego wyjścia 8czy6pin
  • Odpowiedz
@DzejDzejSan: ogolnie nie wiem jak w przypadku mocniejszych kart 3070/3080/3090, ale do 3060/ti i 1660 powinno byc ok. Ja mam tak u siebie ze zasilam 8pin => 2x 6pin czyli teoretycznie max 288W w sumie powinno byc na riserze i na górze. Albo karta wpieta w plyte i wtedy z 1 kabla zasilam 8+8/6 (ale tu trzeba juz uwazac przy 8+8, albo sprawdzac max TDP karty)
obieq - @DzejDzejSan: ogolnie nie wiem jak w przypadku mocniejszych kart 3070/3080/30...

źródło: comment_1638134168T6C2b1xJAtgK3sCo7XT9EV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz