Wpis z mikrobloga

Co prawda nie utrzymuję już żadnych towarzyskich kontaktów, ze starymi kumplami, czego nie żałuje, bo nie ma czego. Spotkałem jednak niedawno kumpla, którego nie widziałem ponad 10 lat. Facet przez tyle lat nic się nie zmienił. Nie dość, że przypomina mi on najlepsze lata, to był on jedynym kumplem na którego zawsze można było liczyć. Prowadzi warsztat samochodowy to wiem gdzie go spotkam i myślę odnowić z nim znajomość. zawsze to kolejny krok do wyjścia z #przegryw
#wyjsciezprzegrywu
  • 9
@darkseeker: ja niedawno odnowiłem kontakty z kumplami, ale ja siedze na #emigracja więc tylko piszemy i rozmawiamy, jednak fajnie bo nasza grupka sie rozpadła i żaden ze sobą nie ma kontaktu i każdy ma nowe grupki znajomych oraz każdy ma kobiete która ma koleżanki...jak przyjade to z jestem z nimi umówiony na chlanie i może być to fajny krok w stosunku do wychodzenia z przegrywu bo nie wyobrażam sobie kogoś poznać
Od zera w dorosłym życiu to na pewno ciężko o dobrego kumpla. Starych to niekiedy się zna o dzieciństwa czy też szkoły średniej. Tego teraz nie da się powtórzyć. Także jak jest możliwość to najlepiej robić tak jak Ty.
Trudno tak, zależy jakie miałeś z tym kimś stosunki towarzyskie wcześniej. Jak to był naprawdę dobry kumpel to nawet na zwykłe wyjście na piwo bez wachania się zgodzi. Kumpla o którym pisałem jak spotkałem po tylu latach to zdawało mi się jakby my się nie widzieli góra z tydzień
@blargotron: 4 koledzy sami do mnie napisali jak założyłem ponownie konto na fb które lata temu usunąłem + jedna koleżanka. Sam z siebie to ja napisałem do jednej byłej znajomej i zostałem BRUTALNIE olany i dałem sobie spokój z pisaniem do samic bo stwierdziłem, że tych 4 kolegów jak coś mi wystarczy, a do p0lek nie bede pajacować bo mam godność. Musisz z góry założyć, że nie każdy będzie chciał się
@chlopak_z_blokow: Jestem chory (przepraszam, zaburzony) i boję się odrzucenia, może dlatego, że zostałem odrzucony przez własną matkę. Ale większy problem mam co powiedzieć na przykład.

I muszę kiedyś przemóc i ta mordoksiążkę założyć.
@blargotron: ja też mam 3 choroby psychicznie i się na nie lecze, już w wieku 10 lat wylądowałem u psychologia z tikami nerwowymi więc rozumiem cie stary. długo mi zajeło zrozumienie, że ludzie są tacy dla ciebie jaki ty dla nich - w sensie, że jak będziesz wycofany to oni też będą do ciebie łapać dystans co niestety jest mega problemem dla ludzi chorujących na #!$%@? umysłowe takich jak ja, a