Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@niewiemjakiwybrac: na tagu sa naganiacze, ktorzy przekonuja, ze to super inwestycja. Nawet struktura IPO, tj sprzedaz 35% juz istniejacych akcji przez fundusz (zamiast emisji nowych akcji przez spolke) powoduje, ze po prostu chcieli spieniezyc sie na gorce, tylko chyba troche trend sie juz odwraca
  • Odpowiedz
@wojteksrz: pokaz mi taki wpis, etatowy błaźnie. Stawałem w kontrze do bredni jakoby spółka miala zaraz upaść i robi IPO tylko po to aby sie spieniężyć. NIGDZIE nie napisalem, ze jest to to dobra inwestycja
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@filip-zaluski: no tak, ale naczelnym celem IPO jest pozyskanie kapitalu. Skoro juz sie je przeprowadza, to chyba warto by bylo z tego skorzystac. A to nie jest jedyna transakcja pokazujaca, ze rynek jest na gorce. Goldman, przewidujacy za rok stope na poziomie 3%, wystawil rownoczesnie na sprzedaz Robyga. Podobnie budimex sprzedal ostatnio budimex nieruchomosci czechom.
  • Odpowiedz
@wojteksrz: No pisało tak kilku szurów, nie bede teraz grzebał po wpisach, a ty im przytakiwales, teraz mnie oskarżasz o naganianie na IPO, gdzie złamanego grosza bym w to nie zainwestował
  • Odpowiedz