Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends
Jak już bawimy się w teorie na temat upset to też mam jedną, która mogłaby go tłumaczyć.
Młody zamoczył, ona zaciążyła. Szybka decyzja o ślubie. Niestety podczas worlds dochodzi do poronienia i upset wraca, żeby spędzić z nią czas. Timeline by się zgadzał.
Ale szczerze moim zdaniem najlepiej jest po prostu siedzieć cicho, #!$%@? wie co tam tak naprawdę zaszło. Nie mój cyrk, nie moje małpy. Niech sobie chłopaki z fnc wyjaśniają między sobą.
  • 7
@howtowisnia: Serio w to wierzysz?
Ja myślę, że powód, który byłby realny i dalej byłby hejt to depresja tej laski. Wtedy "hehehe wrócił bo była smutna" pełną parą.
A potem na wypok płacz, że faceci popełniają tyle samobójstw, ale jak ktoś ma depresję to "idź pobiegaj" :)
@Yahoo_: depresja raczej nie jest choroba ktora pojawia sie nagle z dnia na dzien...
Ale hipoteza z poronieniem brzmi prawdopodobnie, pytanie tylko czy by wtedy sam nic wiecej na ten temat nie powiedzial aby sie wytlumaczyc? Chocby chlopakom z druzyny? Przeciez ot jak braci powinni byc i by zrozumieli imo
@Yahoo_: Kto Ci powiedział, że w to wierze, żartuje sobie, bo tyle są warte te domysły, szczerze to mam gdzieś powód, dopóki nie jest to co coś mega powaznego to #!$%@?ć upseta, a jak jest to coś powaznego to co za problem było powiedziec.
@vorio: Ogólnie to ciężko mi sobie wyobrazić powód, którego nie chciałby powiedzieć nikomu z drużyny choćby tylko po to, żeby uciąć spekulacje. Z drugiej strony nie wiem jakie tam są relacje, z gówna, które się teraz wylewa wynika, że chyba zbyt kolorowo nie było.
Faktem natomiast jest, że wszyscy polecieli, a upset został. Albo fnc było tak zdesperowane, albo powód nie był tak banalny jak wykop przedstawia. W ogóle trudno mi