Wpis z mikrobloga

powoli realizuje plan wyjścia z przegrywu
- zahamowanie łysienia - check (terapia złożona z 6 metod xD)
- zaplanowałem branie testosteronu i spełniłem założenie mimo że bałem się igieł jako lękliwa #!$%@? i zabierałem się do tego od 1,5 roku to iniekcje okazały się nie być wcale straszne, to tylko moja bania świrowała
- odnowiłem kontakty z kolegami
- na 3 stycznia kupiłem bilet do powiatowego i tam robie sobie testowy miesiąc życia w wojewódzkim
- na luty mam zaplanowaną korekcję odstających uszu

następnie w 2k22
- przeszczep włosów
- przeniesienie sie do Azji

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu
c.....w - powoli realizuje plan wyjścia z przegrywu
- zahamowanie łysienia - check (...

źródło: comment_1637863144I2TaMvPGczrvrEW9bQR0s2.jpg

Pobierz
  • 42
@chlopak_z_blokow:

przeniesienie sie do Azji


To po co te wszystkie poprzednie kroki? Azji każdy białas zarucha. Tam jesteś jak mokebe w polszy.

@AntemuralePrzegrywitatis:
Lepiej żeby pajacował do p0lek lub gnił w piwnicy do końca życia, co nie? Pieniędzy do grobu nie zabierze (o ile wcześniej nie zeżre ich inflacja), a w azji przynajmniej trochę porucha małym kosztem.
@AntemuralePrzegrywitatis: przecież nie podejmuje tych decyzji na bazie zaruchania xD 4k euro we francji to nie to samo co w tanim kraju jak filipiny. operacje są po to, aby nie czuć się jak śmieć we własnym ciele (tak, wiem jestem zakompleksiony), ale to wcale nie jest aż taki wysiłek przy moich zarobkach, a życie ma się jedno i dziś wiem, że wygląd je determinuje i jak mogę pozbyć się problemu np.
@Waffenfarbe: No nie, lepiej właśnie, żeby nie pajacował wcale, tylko cieszył się życiem bez kobiet, mając tyle hajsu można pozwolić sobie na wiele przyjemności, nie musi gnić w piwnicy, a kobiety, no cóż, nie każdy będzie miał, i tyle, nie mówiąc o jakiejś tam ''miłości'' itd.
@Grash-Varrag-Arushat: Chyba nie chcesz powiedzieć, że takie dodawanie otuchy jest zawsze w porządku? Jak babcia mówi swojemu wnusiowi, rudemu zakolakowi 168cm ''ale przystojny z Ciebie kawaler'', to też jest słuszne? Albo gadanie ''dobrze zrobiłeś, głupszym lepiej odpuszczać''?
@Waffenfarbe: Jeśli sobie może tam siedzieć zarabiając 4k euro miesięcznie, to jak najbardziej super plan, przyjemnie, ciepło, tanio itd. Przyjemności w życiu można mieć wiele, niestety urodziłem się w gównorodzinie i całe życie tylko walczę o przetrwanie, którą w dodatku przegrałem, jakbym miał dobrą sytuację finansową to bym tu nie siedział, hajs > #!$%@?, ale wiadomo - każdy ma swoje priorytety, potrzeby. Z jego postu można było wyciągnąć różne wnioski, np.
@Waffenfarbe: teścia lece 250 mg tygodniowo enana, a hair system nie bo jak chcę jechać w ciepłe kraje to chciałbym popływać, a z peruką na klej to tak średnio to już lepiej jest mieć gorzej wyglądający przeszczep xd