Wpis z mikrobloga

W sumie kisne z trolli wspierających czy to mexicano czy kosno przecież wiadomo ze szkolna17 to sa postacie w większości negatywne z drugiej strony bawi to jak pieknie syfią tag i #!$%@?ą większość tagu bo watpie ze ktos normalny wspiera tych panów nieironicznie dziwi mnie jedynie ze gryzą się między sobą myślałem ze sa z jednej grupki czy discorda
#kononowicz
  • 21
@GrubyPrezes: panie prezesie, problem to jest w tym ze wójcik dostarcza lolcontent caly czas
a kosno? jest statywem knura i gada o szkolnej, nawet z czeczetka duzo gada o ostatnich wydarzeniach a na kanale kosno bylo odczytanie listu-donosu od konona. tak wiec jak najbardziej szkolna.

ja akurat jarka nie postuje

takze jak najbardziej kosher
@GrubyPrezes: a co daje dawanie im atencji, takie szkalowanie ala pil mocz 2x to jedynie robienie jarkowi reklamy xD na cale szczescie wójcik sam na siebie nagrywa wiec wiesz XD te dzbanki od niego nadal nie widza ze albo odbija sie w szybach albo akurat tam sa inne kamery XD

typ podbiegajacy ze lzami w oczach by powiedziec jakiemus kosmo ze sie go nie boi XD i zeby go bil XD
r.....e - @GrubyPrezes: a co daje dawanie im atencji, takie szkalowanie ala pil mocz ...
@GrubyPrezes: wspieranie kogokolwiek na szkolnej XD Maks jaki mogę zaakceptować to 1 donat za 3 zł, do dowolnej osoby albo paczkę z gównem, przecież to cyrk dla naszej rozrywki. A te wojenki skwituję:

- Któż by się wami przejmował? - powiedziała Alicja (która osiągnęła już swój prawdziwy wzrost).

- Cóż wy mi możecie zrobić? Jesteście tylko zwyczajną talią kart!
@rafalkosnozawszenapropsie: ten drugi sam sie kompromituje straszac #!$%@? a w rezultacie podczas starcia zamyka sie w swoim gracie i dzwoniac na pały wiec ciezko ocenic to starcie po za tym co by nie mówić olgierd pokazał jego wyłudzenie pieniedzy podatników wiec nie jest taki zły jak to piszesz od paru dni chodz powoli zachowuje sie jak mexicano siedzi i chleje u matki
@GrubyPrezes: zamknal sie bo policja juz jechala a on nie chcial eksalowac konfliktu
czy ty wogle to ogladales? on byl na linii z tymi policjantami ktorzy tam jechali ale akurat sie zgubili z tymi zabkami. wójcik podarl morde i sobie poszedl xD
mial sie z nim tluc? przed policja? schowal sie przed kamera, odpalil swoja, nagral wójcika i wójcik uciekl przed policja XD
@GrubyPrezes: Nie wiem po co wdajesz się w kłótnie z tym debilem co życia poza wykopem nie ma, jako że nowy na tagu jesteś, zrób sobie przyjemność i #!$%@? go na czarną. Jak mi nie wieżysz to wejdz w jego profil i popatrz na date założenia konta oraz ilość wpisów.
@GrubyPrezes: no i co z tego? napisalem ci, jak typ ktory ustawil sie z policja zeby zlapac tego wójcika mial sie z nim bic no i po co? skoro chodzilo tylko o to zeby sprowokowac agresywnego mitomana przed procesem karnym ktory go czeka XD przeciez wójcik ma konkretnie zesrane za to wszystko co robi w internecie XD a teraz jeszcze dochodzi napasc xD i to praktycznie w obecnosci policji xD

on
r.....e - @GrubyPrezes: no i co z tego? napisalem ci, jak typ ktory ustawil sie z pol...
@GrubyPrezes: no wlasnie biernosc jarka ktory jest kompletna niemota blednie doprowadzila cie do wniosku ze inni ludzie robia z siebie ofiary zamiast to zglosic na policje XD za to sa normalne paragrafy a ty wyciagasz jakiegos jarka ktory nie umie odzyskac kanalu a co dopiero zglosic wójcika na policje XD
skoro policja tego dnia szukala wójcika i byla z kosno wtedy na telefonie... no to chyba jednak sie liczy XD

przeciez
a wykopek dalej bedzie smarowal ze jest inaczej no ale to wykopek XD typie niemadry XD nadal tego nie widzisz? dupa sie mu pali a wójcik nawija wykopkom ze przeciez wszystko jest dobrze XD no komedia XD
@Midnight_Animal: próbowałem w dupie mam ich obu ale irytuje mnie wybielanie ich, pozytywni byli łosiowie jak strimowal janek razem z teresa i dzierżyńskim to bylo zabawnie
@rafalkosnozawszenapropsie: kosno to mitoman oszust naciagacz chociaz by jego fundacja na zabitej dechami wsi po za tym pomijając wykop czy yt gdzie większość ma go za regularnego debila to w Białymstoku ludzie tez nim gardza i nie jest nigdzie wpuszczany nawet sam symbol tvnu
@GrubyPrezes: Ja nikogo nie wybielam tutaj, poprostu ci pisze fakty na temat tego osobnika z 3 kontem tutaj i tysiącami akcji na temat olgierdano, uwież mi ten tag da się przegladać tylko trzeba #!$%@?ć z 10 typa na czarną liste w tym przedeszystkim tego spamera.
@GrubyPrezes: no i co z tego? ty chyba nie ta noga wstales skoro mnie oskarzasz o jakas moralnosc

chlopie ja mam w centralnie w pompie kto jaki jest, niech sobie kradnie co chce i ile chce xD

no to dlaczego ty niby bronisz tego mitomana ktory wszystkich rozlicza a sam siedzi na zasilku i chleje do kamery? XD bo ja z niego leje z przyjemnosci a nie z bolu dupy XD