Wpis z mikrobloga

Od zera do truckera - wpis 17.

Matkoboskotransportowo! Nie sądziłem, że spakowanie się na 3 tygodnie do ciężarówki, może być takie trudne. W chwili obecnej wygląda to następująco:

- jedna torba z jedzeniem,

- jedna torba z gratami (kuchenka, kartusze, przetwornica, garnek, patelnia itp.),

- jedna torba z ciuchami (cywilne + biegowe),

- lodówka turystyczna (mała, 8 litrów -- w sam raz na masło i p--o).

Problem w tym, że mam jeszcze do spakowania jakieś 10 słoików z szamą i nie mam pojęcia, gdzie ja je wcisnę...

Niby nie mam ograniczeń, jak idzie o ilość toreb (sytuacja wygląda tak, że jutro nad ranem wywożą mnie autokarem do Francji i dopiero tam wsiadam w ciągnik), ale nie mogę brać niewiadomo ile, bo będę potrzebował osobnej ciężarówki, żeby do autobusu dojechać...

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to wrzucę moją listę "to take". Kartka A4 zapisana od góry do dołu. Niby wszystko tam zapisane, a i tak obawiam się, że zapomniałem o czymś ważnym i przypomnę sobie o tym, będąc na promie gdzieś między Calais a Dover...

Tag #odzeradotruckera będzie kontynuowany. Będą zdjęcia, będą filmy, będą opowieści. Gdzie ja, tam i mirko!

A jeżeli jest tu ktoś, kto porusza się po francuskich lub brytyjskich drogach i zobaczy ciężarówką z taką tablicą jak na zdjęciu, to niech trąbi, woła, krzyczy i w ogóle :)

* * * * *

Postanowiłem obrócić swoje życie o 180 stopni. Chcę jeździć wielgachną ciężarówką po drogach Europy.

Zainteresowanych będę informował o postępach/przeszkodach/problemach/ciekawostkach związanych z powyższym. Wszystkie informacje będą się pojawiać pod tagiem #odzeradotruckera :)
powazny - Od zera do truckera - wpis 17.



Matkoboskotransportowo! Nie sądziłem, że ...

źródło: comment_t6U0BCnuXx7gx3zE4tby04d5CvGoSiMc.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powazny: Też chciałbym jeździć 18nastokołowcem lecz na razie wyjechałem na wyspy żeby zarobić szybciej na prawko niż by to miało miejsce w Polsce :) Jeśli zobaczę Twoją blachę w UK to z pewnością dowiesz się o tym ;)
  • Odpowiedz