Wpis z mikrobloga

@heartbrakerr: Możliwe, że nie dla każdego w sumie. Film ma swoje, powiedziałbym niejednorodne tempo (tzn. są filmy wolniejsze, są filmy dynamiczne, a są filmy które mają trochę tego i trochę tego), ale nawet nie znając za bardzo uniwersum bawiłem się przednio. Władzio Harkonnen wyborna charakteryzacja, nigdy nie odczuwałem takiego lękliwego respektu przed spaślakiem XD.
@fantazm: Stellan Skarsgård dał radę jak zwykle. Ode mnie film takie 7+/10 ale moja różowa pewnie ocenilaby na max 3 :d dużo smaczków dla fanów, niezbyt dużo interakcji między bohaterami, muzyka miejscami nietrafiona. Czułem się jakbym przez pół filmu oglądał te słynną scenę dokowania z Interstellar :D pzdr
@fantazm: jak najbardziej :) film ogladalem w sali dream czyli tej z porzadnym dzwiekiem, regulowanymi fotelami i 4k obrazem, takze pod tym katem super. Jesli chodzi o sam film tez sie nie zawiodlem, swietne ujecia, super dobrani aktorzy (choc zdziwilem sie po zobaczeniu zenskiego liet kynesa :)). Jestem tez swiezo po ksiazce wiec tym bardziej ciekawie sie ogladalo. Jedynie tylko koncowka jest tak nagle urwana, chociaz to wiadomo most na druga