Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: @ProResHq: z mojego doświadczenia wynika jedno: nie ma normalnych ludzi. Każdy jest dziwakiem na swój sposób, a Ci rzekomo najbardziej normalni zwykle okazywali się najbardziej popaprani (i mieli często obsesje na punkcie tego jak mają wyglądać jak się zachowywać i co inni o nich myślą).
  • Odpowiedz
@tepskiteps: w jaki sposób ją wykorzystał? Zrobiła to, co każdy na jej miejscu by zrobił - namawiała publicznie do rejestracji w bazie dawców szpiku. Nergal też by apelował, gdyby to ona była chora. To nie Doda uratowała mu życie, tylko dawca szpiku. Miał z nią być do końca życia? Skończcie z tym #!$%@? i robieniem z niej świętej. To paskudna z charakteru baba i jest kolejny raz singielką nie bez
  • Odpowiedz
@Mikstolar: najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że Doda jest kwintesencją stereotypów o typowej p0lce. Co rusz wiąże się z typowym chadem-bad boyem, który, SZOK, po jakimś czasie okazuje się być chamem, który ma na nią #!$%@? (casus Nergala xD), a ona znowu biedna, pokrzywdzona musi szukać pocieszenia w objęciach nowego, tym razem już na pewno "wrażliwszego" osobnika. Jako celebrytka i entuzjastka operacji, jej ściana jest "przesunięta" o parę lat,
  • Odpowiedz
@BrockLanders: Jej były już mąż spokojnie mógł być film "ułożonym, odpowiedzialnym facetem, niekoniecznie przystojnym i przebojowym" - jest businessmanem, a nie żadnym piłkarzykiem / celebrytą / artystą jak jej poprzedni, z wyglądu też taki średni, bo zakolak (chociaż ma super figurę)... A i tak nie wyszło ¯\_(ツ)_/¯

Wydaje mi się, że Doda po prostu nie chce zobowiązań i małżeństwa. Gdyby chciała, mogłaby się chociażby nie rozwodzić - nawet w nieudanym małżeństwie można mieć bolce na boku albo zrobić sobie dzieci - zwłaszcza, że jej zrobienie dzieciaków nie wpędziłoby w rolę kury domowej i nie uzależniłoby od faceta, bo ją stać na niańki itd....

Z tego co czytałam, to ona się prawdopodobnie hajtnęła po to, by nie musieć zeznawać przeciw eks-mężowi w sądzie i pewnie vice versa, bo robili razem jakieś brudne interesy ( ͡°
  • Odpowiedz