Wpis z mikrobloga

#koronawirus

Czy moze ktos mi ostatecznie wyjasni, czym leczy sie ludzi, kotrzy trafili do szpitala na Covid.
Czy jest roznica w leczeniu zaszczepionych i niezaszczpionych?
Czym leczy sie ludzi, po zaszczepieniu, kotrzy maja wynik pozytywny i objawy, czy leki sa dobierane inne dla tych co sie nie szczepili?
Czy istnieje cos takiego w naszym kraju jak wczesne leczenie Covida, czy czeka sie az gosc sie zacznie dusic i dopiero zaczyna sie leczyc.

Wszyscy tutaj pisza o prewencji (szczepieniach), ale co sie dzieje jak mimo wszystko ktos jest chory?
Pytam, bo ciekawi mnie, czy sytuacja sie zmienila od zeszlego roku, kiedy rodzinnie mielismy (nie)przyjemnosc zachorowac i gdzie jedynym lekiem bylo poczekac az samo przejdzie i wziac panadol.
  • 11
  • Odpowiedz
Czy istnieje cos takiego w naszym kraju jak wczesne leczenie Covida, czy czeka sie az gosc sie zacznie dusic i dopiero zaczyna sie leczyc.


@Wszystko_albo_nic: przecież nie każdego biorą od razu do szpitala na oddział. Leczą dostępnymi środkami objawy, bo leków na stricte covida jeszcze nie ma w aptekach, chyba że coś się zmieniło.

Czy jest roznica w leczeniu zaszczepionych i niezaszczpionych?

Czym leczy sie ludzi, po zaszczepieniu, kotrzy maja wynik pozytywny i objawy, czy leki sa dobierane inne dla tych co sie
  • Odpowiedz
Czy moze ktos mi ostatecznie wyjasni, czym leczy sie ludzi, kotrzy trafili do szpitala na Covid.

Czy jest roznica w leczeniu zaszczepionych i niezaszczpionych?

Czym leczy sie ludzi, po zaszczepieniu, kotrzy maja wynik pozytywny i objawy, czy leki sa dobierane inne dla tych co sie nie szczepili?

Czy istnieje cos takiego w naszym kraju jak wczesne leczenie Covida, czy czeka sie az gosc sie zacznie dusic i dopiero zaczyna sie leczyc.


@
  • Odpowiedz
@dyskutek2: mam ostatnie pytanie do ciebie i ci podziekuje, czy wiesz czym lecza konkretnie w polskich szpitalach, czy nie? Czy miales kontakt z kims kto byl leczony ambulatoryjnie - jesli tak to jakimi lekami.
Leczenie Remdisvirem, to jest proszenie sie o powiklania kardiologiczne. Ciekawe swoja droga, ktory szpital to wprowadzil w Polsce
  • Odpowiedz