Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, niektóre dziewczyny są #!$%@? xD. Sytuacja taka moja znajoma, studentka medycyny ogólnie chłopak z nią zerwał. Tragedia, smutek, żal, myśli samobójcze psycholog. Doszło do sytuacji, w którym go stalkowała, jeździła pod jego dom. No i ktoś powie tragedia, dziewczyna zakochana na zabój facet #!$%@?. No cóż w tym samym tygodniu założyła tindera, przespała się ze współlokatorem/przyjacielem tamtego, a wczoraj poszła na randkę, która zakończyła się spustem w ryj. Szuka stabilnego związku XDDDDDDDDDDDDDDDDdd
#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: I nie. Ciężka depresja nie powoduje, że człowiek nie może wstać z łóżka. Powoduje, że człowiek spędza dużo czasu w łóżku, ale to nie znaczy, że tylko tam przesiaduje.
  • Odpowiedz
@ediz4: Typ nigdzie nie pisał o depresji.
Cytuje:

Tragedia, smutek, żal, myśli samobójcze psycholog


Gdzie tu mowa o depresji? Tym bardziej silnej? Potrafi iść do psychologa, ale nie może uprawiać seksu? Człowieku, ta dyskusja wskoczyła na tak absurdalny poziom, że chyba muszę ją zakończyć.
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: Pomijając czy to bait, porzucone lub zaburzone to zajebisty materiał na bzikanko. Dawno temu poznałem jedną, fakt ze pisaliśmy pierw kilka dni ale była ładowana w dzioba już na pierwszym spotkaniu xD W sumie dla mnie to była nowość, bo spotkaliśmy się na mieśćie i a po 2h zasugerowała, ze mozemy sie przenieść do niej. Generalnie była to taka szara myszka ale grany był face fuck i hiszpan (
  • Odpowiedz