Wpis z mikrobloga

Może dla tych 2 tysięcy ludzi co umarło w ciągu tygodnia?


@EvilToy: No tak ludzie umierają w powodu niewydolności służby zdrowia więc zamknijmy w domach ludzi którzy się zaszczepili po to aby nie obciążać służby zdrowia xDDDDDDDD

Wy Covidowcy to macie już papkę zamiast mózgu xD

Opowiedz mi jak wróciłeś do normalności po przyjęciu 20 dawek szczepionki xDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Ta liczba to dane ludzi, którzy umarli przez covid, bo mieli ciężką odmianę cukrzycy lub problemy z sercem, poważne choroby, ale żyliby gdyby nie ten wirus.

I tak, osobna kwestia to ludzie, którzy umierają przez niewydolność służby zdrowia w trakcie fali. Bo nie mamy tylu lekarzy, żeby wszystkich obsłużyć, a społeczeństwo nie chce się zaszczepić.
  • Odpowiedz
Ta liczba to dane ludzi, którzy umarli przez covid, bo mieli ciężką odmianę cukrzycy lub problemy z sercem, poważne choroby, ale żyliby gdyby nie ten wirus.


@EvilToy: Straszne. W tym samym czasie 10x tyle zginęło na raka a być może by przeżyli gdyby służba zdrowia ratowała zdrowie.

społeczeństwo nie chce się zaszczepić.


@EvilToy: Chcącemu nie dzieje się krzywda. Jak ktoś umiera bo jest niezaszczpiony to jego problem. To
  • Odpowiedz
@revoolution: Ja jestem debilem bo nie daje się szczepić co pół roku szczepionką która ewidentnie nie działa? Czy raczej covidowcy którzy przyjeli narracje że paszport covidy to ma tylko UŁATWIAĆ PODRÓŻOWANIE, a dzisiaj używa się go do odbierania podstawowych ludzkich praw? xD
  • Odpowiedz
niezaszczepieni przeciążają służbę zdrowia.


@EvilToy: Płacą składkę to powinni zostać obsłużeni. Nie ich wina że służba zdrowia jest z kartonu. Poza tym według władz to akurat covidowcy najbardziej przeciążają służbę zdrowia w tym momencie https://nczas.com/2021/11/24/prezydent-ujawnia-w-tym-miescie-80-proc-pacjentow-w-ciezkim-stanie-na-oiom-ie-to-zaszprycowani/

Więc nie dość że promujecie zamorydyzmy to przez was umierają ludzie dla których nie ma miejsc w szpitalu. Jackpot głupoty.
  • Odpowiedz