Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Potrzebuje sie wyzalic wiec pisze tutaj. Krotka historia mojego zycia. Mam 21 lat i obecnie jestem w zwiazku ponad 4 lata i planujemy wspolnie przyszlosc. Przed poznaniem obecnej rozowej mialem spore powodzenie u dziewczyn i z tego korzystalem, praktycznie co chwile mialem inna. Sporo tez imprezowalem przez co w liceum praktycznie z kazdego przedmiotu mialem frekwencje ok. 50-60%, zdarzaly sie tez takie z ktorych mialem 30% przez co w kazdej klasie bylem z czegos tam zagrozony. Mimo to mature zdalem bardzo dobrze bo z roz. matmy mialem cos pomiedzy 70-80%. Gdy poszedlem na gowno studia na polibudzie to zaczalem sie statkowac, tzn. przestalem wychodzic na imprezy i przez pierwszy rok glownie sie uczylem co pozwolilo mi zostac jednym z najlepszych na roku i otrzymalem stypendium. W drugim roku sobie odpuscilem, przestalem sie uczyc, wystarczylo mi ze zalicze. Wyjatkiem bylo programowanie przy ktorym potrafilem zarywac noce bo mi sie podobalo. Po 2-gim roku zaczalem sie rozgladac za praca i udalo mi sie znalezc pierwsza prace jako programista, w krotkim czasie zaliczylem dwa awanse, aplikowalem na staz, dostalem sie na juniora i po ok. 2 msc wskocze na mida a co za tym idzie podwajam swoje zarobki i bede zarabial ok. dwie srednie krajowe. Wielu pewnie uzna ze jestem farciarzem i powinienem sie cieszyc z zycia, mimo to jestem calkowicie wypalony w kazdym aspekcie. Nie mam sily na nic, nawet by odpalic sobie jakies glupie filmiki na yt, wiec czesto poprostu siedze i wegetuje. Nie mam tez kontaktu z ludzmi procz te przymusowe w pracy i czasem na studiach (chociaz staram sie tego unikac), wiec jestem na studiach odbierany jako samotnik. Czasem tez wyjde na miasto ze znajomymi ale to bardzo rzadko.
#life #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619d31871e9981000a581d62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: może jakieś badania profilaktyczne sobie zrób na początek?
Nie ma lekko utrzymać związek, pracować i studiować, przerabiałem to jakieś 10 lat temu.
Zdaniem innych osób się nie przejmuj, jak z różową ok, to może jakaś lekka depresja?
Wielu pewnie uzna ze jestem farciarzem i powinienem sie cieszyc z zycia, mimo to jestem calkowicie wypalony w kazdym aspekcie. Nie mam sily na nic, nawet by odpalic sobie jakies glupie filmiki na yt, wiec czesto poprostu siedze i wegetuje. Nie mam tez kontaktu z ludzmi procz te przymusowe w pracy i czasem na studiach (chociaz staram sie tego unikac), wiec jestem na studiach odbierany jako samotnik. Czasem tez wyjde na miasto