Wpis z mikrobloga

Temp 38,6. Pulsoksymetr pokazuje mi kosmiczne wart9sc8 tetna, ok 190 i skacze z 100 na 190. Elektroniczny ciśnieniomierz pokazuje 102, cosnienie gorne 160,a dolne 100.
Po wzięciu peralg8ny i wypiciu melisy temp nie spada, a cisnienie obnizylo sie niewiele.
Jestem ozdrowiencem, szczepionym pfizerem obiema dawkami. Zastanawiam sie, czy dzw9nic p9 pogotowie, bo cholernie mnie kluje w klatce piersiowej i chodzenie wymaga duzo wysilku.
#koronawirus
  • 23
@repro5: nie pieść się nad sobą. Trzeba było zaszvzepić się trzecią dawką, szurze. Pal licho ciebie, ale chcesz zabić czyjąś babcię i zrobić nam tu drugie Bergamo?!
@qenik: pokazuje tetno i nasycenie, zmienilem baterie i wskazuje 100
@SpasticInk: 27.47, 2 tyg temu półmaraton walnalem w 2h i 5min
Kłuje mnie mocno w klatce po lewej stronie, nigdy takiego czegos nie czulem
@repro5: weź aspirynę, jej działanie stabilizuje rytm serca, w ogóle wrzuć jakiś filmik jak te wartości skaczą, bo to nie jest wg mnie możliwe, może masz arytmię albo stan przedzwałowy
@hwk1988: piecze mnie skora na całym ciele, bola mięśnie, stawy i znowu opadam z sil, to covid. Przechodzilem go rowno rok temu, ale serce mnie az tak nie kłóło. Jesli to delta to jej przebieg jest gwałtowniejszy od alfy.

@bobson92: jest juz lepiej, miałem poprostu chwilę zwatpienia, tetno dalej 100, ale cisnienie 140/90
@repro5: ciśnienie znośne, ale na boga jeśli w spoczynku masz 190 to po karetkę dzwoń.

Lepiej puls samemu zmierzyć niż opierać się na aparatach. A jeśli tak to tylko na tych co do których mamy pewność że nie odwalają