Wpis z mikrobloga

W jakim stanie jest ten cudowny twór? Przestałem grać w połowie wątku kilka dni po premierze, bo nie mogłem tego uciągnąć. Myślałem, żeby może to teraz dokończyć dla samej historii. Jak to wygląda? Tylko obiektywnie proszę, na opinii fanboyów mi nie zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cyberpunk2077 #gry
  • 14
@Cygan_Edek:
A co było na PC optymalizacyjnie nie tak, o ile łapałeś się w minimalnych a najlepiej rekomendowanych.
Akurat na PC to gra chodziła bez większych problemów o ile nie miałeś bottlenecków na CPU.

Wiele tej grze można zarzucić ale technikalia na PC były na 90% OK.
@Cygan_Edek: Optymalizacyjnie ok, ale raczej wciąż nie jest warto. Lepiej poczekać na jakieś poważne dodatki i zobaczyć jakie wtedy będą nastroje graczy. Powyżej GTX 1070 będzie ok, a najlepiej od RTX 2060 w górę

zresztą możesz sobie prześledzić kilka wpisów na tagu w dół, to zorientujesz się w jakim stanie jest cybercrap xD
@Cygan_Edek:
Jak ktoś do 3090 podepnie 4770k to będzie miał "żart" ale raczej z innego powodu bo zwyczajnie to jest nieproporcjonalne zestawienie.

CP jest zasobożerny w kwestii procesora - zwyczajne potrzebuje te 6 rdzeni żeby wszystko miało jak się rozprostować w centrum miasta, poza nim jest OK nawet na ~8 letnich procesorach.

Tutaj raczej nie ma wiele cedepowi do zarzucenia, miasto jest gęste assetowo i sam prep sceny dla GPU też