Wpis z mikrobloga

Lost judgement skończone.Jaka to była dobra gra.Mistrzowska i zaskakująca fabuła plus Kuwana stał się chyba moją ulubioną postacią ze wszystkich gier studia Ryu ga gotoku.System walki również bardzo ulepszony w porównaniu do pierwszego Judgmentu.Snake style był super przyjemny^^Co mnie mocno zaskoczyło to szkolne historie,które były bardzo fajne a końcówka mnie mocno zaskoczyła.Amasawa to bardzo fajna postać i jeśli kiedyś zobaczymy kontynuacje serii to mam nadzieję,że studio o niej nie zapomni..Jedyne co mi nie pasowało to Yagami,który w drugiej połowie gry stał się super monotematyczny i na każdy argument miał jedną odpowiedź.Kto grał to pewnie wie o co chodzi.
#yakuza
#judgement
#lostjudgement
#ps5
  • 4
  • Odpowiedz
@Fantasista: Ja nie wiem czy dam radę skończyć szkolne historie, bo ten gang motocyklowy ma fatalną mini-grę i mówię to pomimo, że lubię gry z motocyklami. Swoją drogą bardzo nierówny poziom wykonania i trudności mają te różne kluby. Np. esportowego się obawiałem, a to właściwie był taki długi tutorial i można było wygrać #!$%@?ąc przyciski.
  • Odpowiedz
@redemptor: Mnie z kolei gang motocyklowy nie przeszkadzał.Jedynie może trochę za długie to było,ale końcówka historii to nadrobiła.Klub robotyki za to to zupełnie inna sprawa.Słaba mini gierka plus musiałem grindować materiały i skakać po poradnikach jak to przejść ;/
  • Odpowiedz