Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie chcę używać konta głównego przez znajomych i rodzinę którzy tu są.

Od lat chciałbym usunąć pieprzyk który mam na twarzy koło nosa.
Szukam jakiegoś dermatologa najlepiej w Łodzi.
Czy ktoś z was zna jakiegoś doktora i może polecić.
Sprawdziłem kilku, poczytałem opinie i szczerze powiem że trochę kiepsko u mnie z kasą i nie zapłacę za sam zabieg +/- 500 PLN i lekarstwa, kosmetyki.
Wiem że to musi kosztować ale myślałem że zamknę się w 300 PLN.
Znowuż jak widziałem że jakaś sensowna cena to opinie były złe...

Więc tak ,szukam dermatologa aby usunąć pieprzyk, czy ktoś coś poleca?
Ostatecznie może być drogi to odłożę zabieg do nowego roku i tyle, ważne aby nie zostawił mi blizny na mordzie.
Ważne aby był ktoś sensowny i w miarę tani to już w ogóle super

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619beb081e9981000a580e28
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mojemu tacie na nfz takie coś zrobili od ręki w szpitalu. Był na jakieś wizycie w innej sprawie i lekarz sam zaproponował. Ale to było z 15 lat temu. Nie wiem jak teraz to wygląda i jaka sytuacja u Ciebie.
NiepełnosprawnyWładca: To odłóż jeszcze 200 i idź wtedy. Na zdrowiu się nie oszczędza. Pójdziesz do takiego co zrobi źle albo nie weźmie czegoś pod uwagę - wydasz później dużo więcej, stracisz czas, nerwy i zdrowie. Zastanów się, na czym ci zależy. To nie kupno zabawki, tylko ingerencja w twoje ciało, obudź się.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania ogólnie zmiany barwnikowe powinni Ci usunąć na NFZ w poradni chirurgicznej, aczkolwiek jak to zrobią i jaka zostanie po tym blizna to ciężko powiedzieć ¯_(ツ)_/¯ ja miałem usuwane w okolicach uszu i na szyi i jestem zadowolony, po zastosowaniu maści na blizny praktycznie nie widać żadnego śladu. Ale w Twoim wypadku może faktycznie lepiej dozbierac trochę kasy i udać się do jakiejś chirurgi estetycznej.