Wpis z mikrobloga

Pobawmy się w kreatywność: jak odpowiedzieliby uczestnicy na pytanie co ich na chwilę obecną łączy? Jakiś wspólny mianownik.

Nooalgida / Uszaty: łączy nas tylko seks
Klapessa / Milchad: łączy nas wdzięk
Siara / Łoniak: łączy nas prostactwo
Wixa / Ciposz: łączy nas ......... ? No właśnie co?

#hotelparadise
  • 22
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Tak ale aby taki syndrom powstał to musi być osoba pokroju Miłosza w tej relacji xD z drugiej strony bez niej na kim on by się wybił tam żadna za bardzo go nie chciała xD
Maria szybko uciekła do Kuby, Karolina szybko zaczęła się z nim kłócić itd
  • Odpowiedz
@White_Magpie: @Opportunist: @Lolek1011: @Catastroish:

Ja nie potrafię sprecyzować tego co ich łączy i nazwać ich niby „uczucia” w jakikolwiek logiczny sposób, no powiedzcie sami, ta para to układ, nic innego mi nie przychodzi do głowy, bo nie sądzę, że któraś rozsądnie myśląca kobieta, po takiej emocjonalnej zdradzie i zawodzie jaką zgotował jej Ciposz, chciałaby brnąc w to dalej. No chyba, że wyłącznie na potrzeby
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Też tak myślę a nawet jak coś do niego czuła to przestała i trzymają się tylko na poczet programu, poza tym załamanie nerwowe Wiki tłumaczy jak dla niej musiało to być trudne. Zauroczyłaś się w facecie on Ci wywinął taki numer ale jesteś w programie + pchają was do finału bo macie zainteresowanie i nabijacie oglądalność to musicie się przemęczyć.
Cały czas mam w głowie słowa Miłosza jak tańczył
  • Odpowiedz
@Opportunist: też tak czuje, a nawet po cichu mam nadzieje, że nic z tego więcej nie wyszło. Straciłabym cały szacunek do Wiki jaki jeszcze mam, choć on też powoli maleje, głównie z powodu jej programowej relacji z tym fałszywym szczeniakiem.
  • Odpowiedz