Wpis z mikrobloga

#uszateoscary

To wróciło!
Już w grudniu wybierzemy najlepszy gniot 2021 roku. Czwartego grudnia, czyli w następną sobotę wystartują uszate oscary. Na tag Bonzo wrzucę serię ankiet dotyczących Waszych ulubionych gniotów Tigera Bonzo w ostatnich 12 miesiącach. O szczegółach jeszcze Was poinformuję w następną sobotę, bo będzie to duże wyzwanie dla mnie ze względu na ukryte filmy na kanale PZH. To był naprawdę dobry rok w uniwersum, działo się sporo, na pewno lista będzie długa.

Aby Was wprowadzić w klimat tego wydarzenia, zapraszam Was do obejrzenia filmu, gdzie przypomnimy sobie, jak zagłosowaliście rok temu. Pewnie nie pamiętacie wyników podsumowania roku 2020, więc zapraszam Was o godzinie 17:00 na odliczanie od 25go do najlepszego. Będzie pojazd Toto, będzie pocisk w kierunku Dyskorta, będzie też picca na zmenszeniu, no skłamałbym, jakbym powiedział, że nie warto.

Czemu tak wcześnie to organizuję? Ostatnio było tyle pysznych faflunów, że nie wyrobiliśmy się do świąt Bożego Narodzenia.

Czemu odcinek już dziś? Wytworzyliście szczos w postacie 300 subów kanału GNIOTbaza i trzeba Was jakoś za to doszanować. Mam dziś sporo czasu wolnego w poniedziałek i mogę z Wami być na premierze, przez te 1.5 tygodnia, co zostały, na pewno zdążycie się zapoznać z materiałami, które właśnie dojechały.

https://www.youtube.com/watch?v=KhPpHpuAAwA
#bonzo
  • 5