Wpis z mikrobloga

@rkore: @maniek74: @NCindex-15procent: @maniek74: grodno to jest taka spółka, że jak jest po 13, to mówią że spoko spółka, jak jest po 11 to że gniot i leci zaraz na 8, a jak jest po 17 to żeby trzymać xD

Tu jest tylko jedna strategia, kupujesz po 13, uśredniasz po 11, hold/sell 15 i sell 17. Nic więcej się nie dzieje na tej spółce.
  • Odpowiedz
@NCindex-15procent: ja się zgadzam, że to solidna spółka, ale solidna to znaczy, że spokojnie można kupować jak jest tania, czyli załadować trochę po 13, albo po jajca po ~11, bo po prostu odbije tak czy siak prędzej czy później.

Wzrost jako taki był na fali OZE i spoko, ale urośli już z 4-6 zł na te aktualne poziomy i nie liczyłbym na jakieś kolejne 300% r/r. Prawda jest taka, że na
  • Odpowiedz
@DubKidz: gowno prawda, za Grodnem ciągnie sie negatywny sentyment związany z branża OZE, na ktory byla pompa w zeszlym roku, wiele osob kojarzy ta spolke tylko z fotowoltanika, co jest bzdura, no i z racji zeszłorocznej pompki jest tam jeszcze troche wisielców, ktorzy co jakis czas schodza z haka
  • Odpowiedz
@maniek74: ciągnie się? Zobacz jak rósł columbus/sunex i jakie dołki zaliczyli, a później zobacz sobie jak stabilnie zachowuje się grodno.

Co do pompki pod OZE chwilowej no to zgoda, ale nie wiem za bardzo z czym właściwie się nie zgadzasz pisząc 'gówno prawda'
  • Odpowiedz
@DubKidz: ciągnie sie w tym sensie, ze ludzie kojarzą Grodno tylko z fotowoltanika, przez to ze załapało sie na zeszłoroczna pompkę. Nie zgadzam sie z tym, ze warto sprzedac ja za 17 zł, chyba ze jest sie kolarzem
  • Odpowiedz