Wpis z mikrobloga

Ciekawe jak musi się czuć Pieczara czytając komentarze na fb. Nie widziałem ani jednego broniącego a te krytykujące mają po kilka tysięcy lajków. Nie żebym jej bronił bo też za nią nie przepadam ale warto pamiętać, że to telewizja więc główny cel to wywołanie sensacji. Nie było nas na miejscu a już nie raz było, nawet na wykopie kiedy pokazuje się tylko jedną stronę prawdy. No ale nie jest to pierwsza edycja, wiedziała na co się pisze

#rolnikszukazony
  • 8
@m4kb0l: Trochę to jest smutne, bo jest ona chyba pierwszą tak bardzo dotkniętą hejtem osobą w tym programie. W części głosów pewnie jest sporo racji, ale wylewanie na czyjąś głowę hektolitry gówna nie jest w porządku. Czy wiedziała na co się pisze? Wątpię, chociaż manipulacje przy produkcji nie są żadną nowością.
IMO ludzie bardziej powinni się skupić na samym zjawisku osobowości a'la pieczarka, które jest coraz bardziej powszechne i coraz bardziej
@Najmilszy_Maf1oso: Być może nie wiedziała w sensie, że wydawało się jej, że ona jest spoko. Trudno o samokrytykę. Co do ludzi to jak dla mnie jest 0% szans, że ludzie będą patrzeć z perspektywy problemu a nie robić personalne ataki. To zawsze tak działało i zawsze tak będzie
@redemptor: Moim zdaniem, niestety ale z normalnymi uczestnikami program byłby nudny. Kto chciałby oglądać gdyby nic szczególnego się nie działo? Tak to
@dawid131: zgadzam się, ona tam poszła dla lansu i ewentualnego zbudowania swojej rozpoznawalności, która pozwoliła by jej zostać osobowością w TVP.

Niespodziewana się tylko że jej zaburzenia osobowości i narcyzm obnażą ją jako osobę nie do życia. Produkcja swoje dodała bo zmontowała te momenty gdzie jej odpierdziela, a nie te w których ona "gra" lepszą wersje siebie jak przy czytaniu listów. Co mogłoby jej trochę pomóc. Tyle że to jak ona
@redemptor: tylko jakby program składał się z samych Kamilów, to byłby bardzo nudny i spadłby z anteny. Niestety w programach randkowych jak RSŻ,Ślub od pierwszego wejrzenia czy nawet Chłopaki do wzięcia musisz być jakiś. Bo jeśli jesteś całkiem normalny to nie zapadniesz w pamięć. Oczywiście co jakiś czas pojawiają się tacy uczestnicy, ale tylko po to aby pokazać i przypomnieć widzom, że dzięki temu programowi można znaleźć drugą połówkę.
@m4kb0l: mnie zablokowała na insta za samo polubienie jednego negatywnego komentarza o niej xd musi schizować skoro to wszystko czyta i blokując pokazuje że nie jest to obojętne jak ludzie ją odbierają, oczekiwała że będą same zachwyty jak na początku przy wizytówce
@galicjanin: Myślę, że problem jest gdy rolnicy nieszukający żony/męża biorą górę w programie. Gdyby program miał większość "normalnych" uczestników zgodnych z jego tematem i powiedzmy jakiegoś rodzynka-dziwaka to byłoby przyjemniej i myślę, że ludzie też siadaliby przed telewizorami. Albo to ja po prostu nie rozumiem współczesnych programów, bo poza Rolnikiem i kilkoma serialami obecnie nic więcej nie oglądam z polskiej tv. :)