Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
@Atreyu: o nie, dwie kobiety się kochają w mojej grze, koniec swiata, moja ultra męskość tego nie wytrzyma i rozbije się na milion kawałków.

a wy głupi gracze jesteście, narzekacie na coś co nie jest problemem właściwie w ogóle, a zapominacie jak was dymają wszelakie korpo na hajs i nie tylko całym gównem które jest wydawane ostatnio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sihill_pl: Valhalla akurat tu nie pasuje xD To tylko wrzucenie pierdyliona znajdziek na ogromną mapę. Fakt, gra przez pierwsze godziny zachwyca, ale bardzo szybko staje się mozolnym zbieractwem.
  • Odpowiedz
raczej presja środowisk LPG+ i pchanie swojej wizji do każdej dziedziny.


@sEB-q: no rzeczywiście, mi też żal że obecnie nie powstają już takie strzelanki jak w 2007, ech a mogliby wydać Doom Eternal, Far Cry 6 albo chociaż Call of Duty jakieś ale nie, wszystkie gry obecnie muszą być o LGBT...
  • Odpowiedz
@Atreyu: Ale wiesz, że Ellie już była lesbijką 8 lat temu jako dzieciak? Pokazane to jest w dodatku do pierwszej części gry. To tak tylko btw, bo wielu ludzi nie grało, a obudziło się dopiero dzisiaj i myśli, że ma racje oraz doszukuje się spisku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Atreyu: No tak, bo przecież każda gra w każdej sekundzie powinna się opierać na przemocy, bólu itp. i twórcy nie mają prawa wstawić wątków pobocznych o innym zabarwieniu emocjonalnym.
  • Odpowiedz
@Bujak: gameplayowo trochę zalatywało ps3, gry ND pod tym względem mały skok zrobiły od uncharted, ale graficznie jest miodzik, chyba tylko rdr wyglądał lepiej na konsole
  • Odpowiedz