Wpis z mikrobloga

Co wam w życiu daję nadzieję? Inflacja, rekordowe ceny nieruchomości, wzrost ceny za gaz, paliwo itd... Nie wiadomo czy nasze pokolenie będzie miało emerytury. Będziemy wynajmować do śmierci albo spłacać kredyty 30 lat za 35m^2 apartamenty. No i oczywiście brak dziewczyny, która mogłaby mnie pocieszyć w tych trudnych czasach.

#przegryw #depresja
TechPriest - Co wam w życiu daję nadzieję? Inflacja, rekordowe ceny nieruchomości, wz...

źródło: comment_1637515943TMFXnndqWgWjRvPeklF9Nd.jpg

Pobierz
  • 9
@TechPriest: nadziei na lepsze już nie ma, ludzie mają i tak konta gołe, więc domy, których ludzie nie będą w stanie spłacać przejmą fundusze, Polak na spadek cen nieruchomości sie nie załapie. Będziemy skazani na odwrócone hipoteki. No chyba że postawimy domy na odludziu, co zamierzam zrobić.

W ramach emerytury kupuje se złoto i srebro, bo zus funta kłaków mi nie da.

W kwestii różowych coraz bardziej widze jedynie szanse w
@TechPriest: A daj spokój. Moje życie zawsze było gówno warte, nie byłem szczęśliwy przed 2020 kiedy nie musiałem się martwić czy moje pieniądze będą coś warte czy nie. A teraz to już w ogóle mi to lata koło dupy, jak umiałem tak ulokowałem kapitał bo na inwestycjach się nie znam, jak kiedyś to wszytko naprawdę mocno #!$%@? albo co gorsza będzie jakaś wojna to bez zastanowienia biorę sznur i idę do