Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim miniaturka - brawo Łysy lepiej się tego nie dało ująć. Tytuł wręcz krzyczy "Nagoń mi barana - ziemia obiecana". Widać to ostatnio w gniotach Gapcia bez kapcia i Łysego wiecznie nachlanego - gadają jak najęci o inwestycjach i roztaczają wizję intratnych interesów. I to teraz gdy w Kambodży jedno z najważniejszych świąt w roku i można sporo pokazać wydarzeń związanych z kulturą Khmerów.

Chociaż widząc Machaja nachlanego na polu to wygląda to tak jakby celował przy okazji w powiedzenie "Miej #!$%@? a będzie ci dane". W mieście się biedaczek na moment zapomniał mówiąc, że w Kambodży przez covida nadal słabo z odwiedzającymi ale po chwili, że oczywiście już jest lepiej (przecież nie można płoszyć potencjalnych dawców).

#raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: comment_1637500111mI5QHbzNiNz7tF480sDiSq.jpg
  • 8
@dizel81: Pamiętajmy. Można żyć w urągających warunkach jak on w polonii1. Można też żyć kątem u kanadyjczyka w pizzerii. Jedyne co się w życiu po 43 latach osiągnęło to zegarki po 400 USD, które są warte po 50 usd, motorek 200cm3 i zapas bimbru od ruskich. Ważne, ze nie ma sanepidu i nie płaci podatków. Ten paskudny polski fiskus go nie dopadnie. Ma obsesję na poziomie jakiejś manii prześladowczej. Upadły nieudacznik
@dizel81: nie jestem do końca pewien czy jest poza kręgiem zainteresowań polskiego fiskusa - tu by musiał się wypowiedzieć ktoś kto ma doświadczenie i wiedzę w temacie zmiany rezydecji podatkowej. Natomiast na 100 % pewne jest to, że Łysy nie jest właścicielem działki i żeby nie być gołosłownym doszukałem się czegoś takiego:

- Zgodnie z art. 44 konstytucji Kambodży „tylko osoby fizyczne lub prawne narodowości khmerskiej mają prawo do własności ziemi”.
@roo-bin: Pewnie tak jak przypadku plantacji - właścicielem jest CODINGTON LTD, która dzierżawi to Polakom.
Z tego co widzę, to tam prezesem zarządu jest Khmer (tak zakładam), więc oni mogą posiadać ziemię.
@roo-bin: Tyle lat oglądam tego łysego #!$%@? i od zawsze na zawsze miałem wrażenie, że te Chiny to jest taki kiczowaty pokaz tęgiej #!$%@?, którą tylko można oglądać będąc #!$%@?. Normalny europejski łeb nie jest w stanie przetrawić tego #!$%@? kiczu, złotej farbki i #!$%@? alkoholi, estetyki w ogóle w wszystkiego. A w #!$%@? Kambodży jest tylko gorzej. Widziałem jakieś tam szoty ze "ślubu" tego frajera z przyklejonym do mordy uśmiechem,
@dizel81: Tam tym kiepom #!$%@? kambodżańskim nawet nie bardzo jest co sprzedawać bo raz, że baby #!$%@?ą wózkami z jakimś #!$%@?żarciem, albo soki wyciskane robią z tej #!$%@? trzciny cukrowej. Nawet #!$%@? nie idzie im pożenić takiego wózka bo oni sobie sami ogarną. Klepiący mamonę z klasy wyższej wszystko to jest powiązane z rządowymi kacykami po #!$%@? tam siedzieć? Na dodatek teraz jak padła na #!$%@?ę turystyka to widać przeinwestowanie na