Wpis z mikrobloga

Mam zamiar kupić susz cbd od Dyspenseria. Nigdy nie próbowałem jeszcze palenia CBD i podobno do tego waporyzator byłby najlepszy.
Tylko jaki?

Ktoś tam polecał Fenix mini, ale nie podoba mi się ustnik, bo to chyba taki gdzie wciąga się prosto do płuc, a szukam czegoś takiego jakby ustnik papieros.
Widziałem też inne ale to po 1000zł chodzi? No i głupotą by było żebym na pierwszy raz kupował takie coś, jeśli się okaże że palenie suszu mi nie podchodzi.

Ktoś też pisał o żarowym? Że taki lepszy? Iso help

#marihuana #wykopjointclub #thc #ziolo #ziulko #cbd #waporyzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@Fskrufskru: za mną bardzo chodzi xmax V3 pro, kilku wykopków kupiło go u mnie to może się wypowiedzą.

Ustnik taki cienki jak papieros z elektrycznych ma xmax starry 3.0 i Ace.

Wapiryzatory na palnik to nie mój świat, ale mam DynaVap 2021 w dobrej cenie.

Ah przy niektórych waporyzatorach mogę jeszcze nie mieć opisu, wyniki to z tego, że nasz dostawca zmienił zasady co do udostępniania opisów i musiałem usunąć, a
  • Odpowiedz
@Fskrufskru: wapowanie suszu cbd to #!$%@?, cbd masz w kroplach ale tylko duże stężenie, samo wapowanie to placebo, trzeba by tego wciągać kilogramami żeby był efekt terapeutyczny
  • Odpowiedz
@Fskrufskru: wapowanie suszu cbd to #!$%@?, cbd masz w kroplach ale tylko duże stężenie, samo wapowanie to placebo, trzeba by tego wciągać kilogramami żeby był efekt terapeutyczny
  • Odpowiedz