Wpis z mikrobloga

Ło panie ale kupa. Musze się pogodzić z myślą że dobry serial s-f nigdy nie powstanie i będę musiał oglądać guano pokroju Fundacji czy innego Killjoys.

Pewnie się jeszcze okaże że to sama Demerzel pomieszała w DNA klonów. Ale troche ten wątek wydaje mi się być naciągany. Dlaczego to DNA nie jest strzeżone w ściśle tajnym labie najpotężniejszej cywilizacji w kosmosie xD? Dlaczego jest tak o na wierzchu? Jakim cudem ktoś mógłby się tam wcisnąć niezauważony? I najważniejsze - czemu nikt tego robota nie pilnuje i nie wyłącza mu zasilania od czasu do czasu?

Kolejny raz więcej fantasy niż sci-fi. Meh.

#fundacja #seriale #foundation
  • 5
  • Odpowiedz
@lexico: Niech sobie będzie, ale to że przez cały sezon płacze jaka to jest specjalna i nikt jej nie rozumie, to są rozmyślenia 13 letniej dziewczynki, a nie dorosłej kobiety, strażniczki Terminusa...
Już ten jej fuck-boy był lepiej napisany xD
  • Odpowiedz
Dlaczego to DNA nie jest strzeżone w ściśle tajnym labie najpotężniejszej cywilizacji w kosmosie xD? Dlaczego jest tak o na wierzchu? Jakim cudem ktoś mógłby się tam wcisnąć niezauważony?


@Gavilar: mnie bardziej zastanawia, dlaczego nie ma kilku kopii zapasowych tego DNA skoro zależy od niego cała "dynastia".
  • Odpowiedz
Cytowany tekst...


@Gavilar: w tym serialu było tyle fikołków logicznych że nie sposób już mi brać tej fabuły na poważnie

Na plus skoki w czasie akcji przez te podróże w kosmosie, piękne ujęcia i dobrze zagrany imperator

A aktorka która gra salvor Hardin to takie beztalencie że ja #!$%@?, sama postać źle napisana fakt ale nie da się patrzeć na jej grę
  • Odpowiedz